Test na ojcostwo szybko, pewnie i dyskretnie

Test ojcostwa dla własnej informacji jest prosty i szybki w wykonaniu, a do badania wystarczy pobrać próbki od ojca i dziecka. Wynik testu ojcostwa prywatnego jest pewny i jednoznaczny, może posłużyć jako dowód wstępny w sprawie sądowej o alimenty, rozwód czy też rejestrując dziecko w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Testy na ojcostwo możesz z powodzeniem wykonać samodzielnie pobierając próbki w domu przy pomocy specjalnego zestawu. Taki zestaw możesz odebrać w dowolnym miejscu w Polsce – prześlemy go na wskazany adres kurierem (do domu, do pracy, do osoby zaufanej), do paczkomatu albo punktu odbioru. Dodatkowo możesz wybrać dyskretną formę przesyłki: na kopercie wysyłkowej nie będzie danych laboratorium, tylko imię i nazwisko osoby prywatnej. Później próbki zostaną od Ciebie odebrane bezpłatnym kurierem.

Testy na ojcostwo dla własnych celów

Testy na ojcostwo wykonywane w certyfikowanym laboratorium

Testy na ojcostwo są realizowane w polskim i certyfikowanym laboratorium. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wynik jednoznacznie potwierdzi lub wykluczy ojcostwo.

Zapewniamy bezpłatną obsługę klienta 7 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych – konsultantki pomogą Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

  • Certyfikaty – Geneticus regularnie poddaje się kontrolom zewnętrznym, dzięki czemu posiadamy m.in. uznawane na całym świecie certyfikaty GEDNAP i ISFG. To potwierdza jakość przeprowadzanych analiz.
  • Profile genetyczne na wyniku – dzięki temu masz pewność, że badanie zostało wykonane. Na wyniku znajdują się też m.in. jego słowna interpretacja, opis wykorzystanej metody oraz pieczątki i podpisy osób wykonujących badanie. Co ważne, wynik zawsze jest w języku polskim.
  • Dane osobowe na wyniku – jeśli wykonujesz badanie na podstawie wymazów z policzka, na wyniku mogą znaleźć się dane osobowe uczestników. Taki rezultat można przedstawić drugiej stronie, a także wykorzystać w sądzie, np. w sprawach o ustalenie ojcostwa czy alimenty. Sąd przychylniej patrzy na wyniki z danymi osobowymi.

Test ojcostwa podstawowy czy rozszerzony – który wybrać?

Masz możliwość wybrania testu na ojcostwo podstawowego (analiza 16 markerów DNA) lub rozszerzonego (analiza 24 markerów DNA oraz gwarancja na próbkę).

Badanie 24 markerów DNA to największa dostępna pula na rynku, która zapewnia jednoznaczny wynik nawet wtedy, gdy w badaniu uczestniczą tylko dziecko i mężczyzna. To pozwala wydać wynik, który wyklucza ojcostwo z prawdopodobieństwem 100% albo potwierdza je z prawdopodobieństwem co najmniej 99,9999%. To wynik zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Test na ojcostwo na podstawie 16 markerów również jest pewne, jednak w niektórych przypadkach wymaga włączenia do testu próbek od matki lub rozszerzenia do 24 markerów DNA.

Pewny test na ojcostwo

Test ojcostwa – dbamy o dyskrecję i poufność Twoich danych osobowych

Na każdym etapie badania dbamy o dyskrecję, a Twoje dane są całkowicie bezpieczne, ściśle chronione i wykorzystywane tylko na potrzeby konkretnego testu. Zawsze wykorzystujemy określone procedury i szanujemy Twoje decyzje. Nigdy w pierwszym kontakcie nie przekazujemy żadnych informacji o badaniu, zawsze oddzwaniamy do zleceniodawcy na numer podany na formularzu. Istotne jest również potwierdzenie hasła bezpieczeństwa.

Wynik przekazujemy w wybrany przez Ciebie sposób: mailowo i/lub przesyłką – masz możliwość wybrania dwóch sposobów.

Możesz zdecydować się też na dyskretną przesyłkę zestawu i wyniku – bez logo, pieczątek czy oznakowań laboratorium, dzięki czemu nikt nie domyśli się zawartości. Jeśli chcesz, możesz wybrać też test ojcostwa anonimowy – bez danych osobowych uczestników.

Nie możesz do testu na ojcostwo pobrać wymazów z policzka? Wykorzystaj inne próbki

Możesz przekazać do badania np. włosy z cebulkami, plamy krwi, szczoteczkę do zębów, chusteczkę z katarem, filtr z papierosa, puszkę po napoju, maszynkę do golenia, smoczek, słomkę od napoju, gryzaczek i wiele innych próbek.

Każda próbka jest tak samo pewna – bez względu na to, na jaką się zdecydujesz. Badane fragmenty DNA są niezmienne i identyczne w każdej komórce ludzkiego ciała.

Na wybraną próbkę otrzymasz gwarancję – jeśli nie będzie nadawała się do badania, możesz przesłać dodatkową całkowicie bezpłatnie!

Jak szybko wykonać prywatny test ojcostwa?

  1. Zamów badanie telefonicznie, online lub na czacie.
  2. Pobierz próbki i wypełnij formularz.
  3. Odeślij próbki do laboratorium bezpłatnym kurierem.
  4. Oczekuj na wynik testu, który wyślemy na wskazany adres. Możemy Ci go również przekazać mailowo.

.

opinie

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img

Co jest dla Ciebie najważniejsze w teście na ojcostwo?

Zobacz wyniki