Test zdrady – sprawdź, jak zrobić test na zdradę i udowodnić niewierność ✔

Podejrzewając swojego partnera lub partnerkę o niewierność, warto wykonać szybki test zdrady. Na podstawie przekazanych próbek (np. bielizna) można wykonać badanie biochemiczne i genetyczne. Sprawdza ono, czy na badanych przedmiotach znajduje się nasienie, a jeśli tak – pozwala ustalić, do kogo należy.

Test zdrady – tego dowiesz się z artykułu:

Jak wykryć zdradę?

Podejrzewasz zdradę, zgadzają się wszystkie objawy niewierności, chcesz wreszcie mieć pewność? Pomoże Ci prosty test na zdradę – który pozwala sprawdzić, czy na danym przedmiocie znajduje się nasienie.

A jeżeli obawiasz się, że dziecko, które wychowujesz, wcale nie jest Twoje – sprawdzi się test na ojcostwo. Jego wynik jednoznacznie potwierdza lub wyklucza ojcostwo.

Poczytaj więcej o teście na ojcostwo: Test na ojcostwo dla ojca i dziecka

Na czym polega test zdrady? Wykrycie nasienia

Pierwszym etapem testu zdrady jest sprawdzenie, czy na dostarczonych do laboratorium próbkach znajdują się ślady nasienia. Jest to badanie biochemiczne wykrywające specyficzne dla spermy białko, więc można mieć pewność, że jeśli takie ślady będą – zostaną wykryte i rozpoznane jako nasienie. Próbkami do takiego badania mogą być m.in. bielizna, pościel, ubranie czy inne elementy, na których obecny jest ten materiał.

Na czym polega test zdrady? Identyfikacja osoby

Jeśli na próbce zostanie wykryta sperma, laboratorium może ustalić profil genetyczny („genetyczny odcisk palca”) osoby, do której nasienie należy. Później profil ten zostaje porównany z inną przekazaną próbką – np. pochodzącą z używanej szczoteczki do zębów, używanej maszynki do golenia, włosa z cebulką czy zużytej chusteczki higienicznej (ze śladami wydzieliny). Jeśli uzyskane profile będą takie same – można mieć pewność, że jest to ta sama osoba.

Przykładowo: przekazując bieliznę żony ze śladami spermy, laboratorium najpierw sprawdzi, czy znajduje się na niej nasienie. Po jego wykryciu DNA z nasienia zostanie wyizolowane, a następnie ustalony profil DNA.

Do testu porównawczego można przekazać inną próbkę osoby, do której prawdopodobnie należy sperma, np. znalezione męskie włosy z cebulkami. Mąż może przekazać również swój materiał genetyczny, by sprawdzić, czy sperma nie należy do kogoś innego.

Jak pobrać próbki do testu zdrady?

Bieliznę, ubrania, pościel czy inne próbki, na których potencjalnie znajduje się nasienie, wystarczy zapakować do papierowej koperty.

Próbki do testu przesłać można pocztą lub kurierem wraz z formularzem zlecenia badania, co jest bardzo szybkie i wygodne. Wynik takiego testu może posłużyć do celów prywatnych, jednak coraz częściej staje się również dowodem w sądzie. 

Zrób test zdrady! Pobierz formularz zlecenia badania!

Jeżeli podjęli Państwo decyzję o wykonaniu testu zdrady, to udostępniamy Wam formularz zlecenia badania. Dokument należy wydrukować i wypełnić, a następnie wraz z zabezpieczonymi próbkami wysłać na adres laboratorium. Poniżej zamieszczamy formularz zlecenia badania wraz z danymi adresowymi, na które mogą Państwo wysłać materiał do badań.

Wzór formularza:

Klauzula informacyjna RODO

 

Adres wysyłkowy:

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice

 

Jeżeli masz pytania dot. testu na zdradę lub innych badań genetycznych skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Nr tel: 575 347 086
Kontakt mailowy: kontakt@geneticus.pl

Ile kosztuje test zdrady?

To, ile kosztuje test zdrady, jest zależne od liczby realizowanych etapów. Samo sprawdzenie, czy na badanym materiale znajduje się nasienie, to koszt 250 złotych. Badanie express (z wynikiem do 24h od momentu dostarczenia próbek do laboratorium) zrobisz już w cenie 350zł. Jeżeli na materiale zidentyfikowano ślady nasienia, wtedy istnieje możliwość rozszerzenia badania o profil genetyczny.

Zobacz resztę cen testu zdrady tutaj: >> CENNIK <<

Jakie są objawy zdrady?

Do najczęstszych objawów zdrady należą:

  • Brak ochoty na seks – spadek libido może wiązać się z wieloma problemami, jednak zdarza się też, że partner/ka spełnia tę potrzebę gdzieś indziej.
  • Bardzo atrakcyjny wygląd – jeśli partner/ka zaczyna bardziej o siebie dbać, wielu osobom zapala się czerwona lampka. I słusznie, ponieważ może to świadczyć o staraniach dla nowego obiektu westchnień.
  • Tylko telefon – ciągłe korzystanie z telefonu, ukrywanie go, ustawienie nowego hasła… To sygnały ostrzegawcze.
  • Dystans albo wręcz przeciwnie – niektóre zdradzające osoby dystansują się od swoich partnerów, a niektóre chcą im zrekompensować zdradę i złagodzić wyrzuty sumienia, więc starają się spędzać z nimi każdą wolną chwilę.

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: