Jak zamówić test na ojcostwo? ➡ Sprawdź, jak zrobić test na ojcostwo

Zamów test na ojcostwo pod dowolny adres – szybko i wygodnie

Zamówienie badania ojcostwa jest bardzo proste i szybkie ✅ Wystarczy wybrać jeden z poniższych sposobów i podać dane do wysyłki zestawu. Zestaw wysyłamy kurierem, do paczkomatu, punktu Access Point lub pocztą na dowolny adres (domowy, zakładu pracy, osoby zaufanej). Dodatkowo możesz wybrać dyskretną formę przesyłki – na kopercie wysyłkowej zamiast nazwy laboratorium będzie imię i nazwisko osoby prywatnej.

Zamówienie testu na ojcostwo – tego dowiesz się z artykułu:

jak zamówić test na ojcostwo, zamówienie testu na ojcostwo
jak sprawdzić ojcostwo, jak zrobić test na ojcostwo

Jak zamówić test na ojcostwo?

Aby zamówić test na ojcostwo, wystarczy skontaktować się z konsultantem telefonicznie lub przez internet albo zamówić zestaw do pobrania próbek on-line.

poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

poniedziałek-piątek: 7:00-19:00

poniedziałek-piątek: 7:00-19:00

On-line

Jak zostanie wysłany test na ojcostwo? Bezpłatna wysyłka w 24 h

Zamówiony zestaw do testu ojcostwa zostanie wysłany w taki sposób, jak wybierzesz – bezpłatnie i już w 24 godziny. Opcje do wyboru:

 • kurier – na dowolny adres: zarówno do domu, jak i zakładu pracy czy zaufanej osoby;
 • paczkomat – w którym możesz odebrać przesyłkę 24 godziny na dobę, w wygodnym dla siebie terminie;
 • poczta;
 • punkt Access Point – punkty zlokalizowane w sklepach i u innych lokalnych partnerów w całej Polsce.

Pamiętaj! Dbamy o Twoją dyskrecję. Z tego powodu możesz wybrać również dyskretną przesyłkę bez danych laboratorium – dzięki czemu nikt nie domyśli się zawartości. Poczytaj więcej: Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Jak zrobić test na ojcostwo? Pobranie próbek

Zatem jak zrobić test na ojcostwo i jak pobrać próbki? Zestaw zawiera szczegółową instrukcję pobrania materiału. Do badania możesz przekazać wymazy z wewnętrznej strony policzka lub inne próbki dyskretne, np. smoczek, włosy czy szczoteczkę do zębów.

⇒ Pobranie wymazów:

W zestawie znajdują się specjalne wymazówki do pobrania wymazów od każdej z osób. Wystarczy wyjąć jedną wymazówkę, potrzeć ok. 10 razy jeden policzek i schować wymaz do kartonika. To samo należy zrobić z drugą wymazówką na drugim policzku. Jest to całkowicie bezbolesne.

Ważne, aby ok. 1 h przed pobraniem nie jeść, nie pić, nie żuć gumy, nie palić papierosów ani nie zanieczyszczać jamy ustnej w inny sposób.

⇒ Pobranie innych próbek:

Takie próbki jak włosy, smoczek, maszynka do golenia należy spakować do czystej papierowej koperty. Najlepiej nie dotykać miejsc, na których może znajdować się DNA, gołymi rękami. Można złapać je przez woreczek czy ręcznik papierowy. Próbki szklane czy mogące uszkodzić się podczas transportu warto spakować do kartonika.

⏩ Wszystkie próbki są równie pewne, nie dzielimy ich na „lepsze” i „gorsze” – wybierz to, co najwygodniej Ci zebrać! Pamiętaj jednak, aby próbki pochodziły od właściwych osób.

Dlaczego warto wybrać test na ojcostwo w Geneticus?

 • Pewny wynik – badanie aż 24 markerów DNA pozwala wydać w 100% pewnych wynik nawet bez udziału matki.
 • Dane osobowe na wyniku (ojca i dziecka) – to zwiększa wiarygodność wyniku, dlatego zawsze warto sprawdzić, czy wybrane przez Ciebie laboratorium może takie dane zamieścić! O tym, dlaczego test na ojcostwo bez danych osobowych ma niższą wartość dowodową przeczytasz tutaj…
 • Szybka realizacjazestaw do testu na ojcostwo jest wysyłany natychmiast – w 24 h. Jeżeli zamówienie złożysz do godziny 13.00 w dniu roboczym, zostanie nadaje jeszcze tego samego dnia.
 • Dyskrecja i anonimowość – badanie z gwarancją dyskrecji na każdym etapie. Możesz wybrać dyskretną przesyłkę i płatność bez śladów na swoim koncie.
 • Płatność w dwóch ratach – najpierw zamawiasz zestaw i płacisz 87 zł, a dopiero później dopłacasz resztę za badanie. Nie musisz płacić całości od razu!
 • Pomoc konsultantów 7 dni w tygodniu – na czacie, przez telefon, mailowo.
 • Doświadczenie w badaniach DNA – Geneticus specjalizuje się WYŁĄCZNIE w testach DNA już od wielu lat.

Więcej informacji:

 

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: