Test na ojcostwo w ratach

Test na ojcostwo w ratach – żadnego ubezpieczenia, brak umowy wstępnej

U nas za test na ojcostwo możesz zapłacić w ratach. Oferujemy system ratalny na bardzo korzystnych warunkach. Sprawdź swoją zdolność kredytową podczas krótkiej rozmowy telefonicznej – bez zobowiązań – i zrób pewne badania na ojcostwo.

test na ojcostwo w ratach, test na ojcostwo na raty

Dlaczego warto zrobić test na ojcostwo na raty?

  • Niskie oprocentowanie – kredytu udziela firma MediRaty, która finansuje zabiegi medyczne, dlatego też oferuje ona pożyczkę celową, a nie konsumpcyjną.
  • Umowa o pracę/zlecenie lub o dzieło – nie musisz mieć umowy o pracę, do udzielenia kredytu wystarczy także umowa zlecenia lub o dzieło.
  • Szybki proces – podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, która trwa ok. 5 minut, zostanie sprawdzona zdolność kredytowa. Taka rozmowa jest niezobowiązująca. Jeżeli decyzja jest pozytywna kurier przynosi i odbiera umowę.

Uzyskaj raty na test na ojcostwo w 3 prostych krokach

  • Skontaktuj się z nami! Zostaw nam swój numer, a osoba z działu finansowego skontaktuje się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie. Uwaga! Pożyczkę może wziąć dowolna osoba (partner, partnerka, mama, babcia itd.)
  • Decyzja działu finansowego i Twoja  – podczas pierwszej rozmowy zostanie sprawdzona Twoja zdolność kredytowa. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, a zaproponowane warunki będą Tobie odpowiadały, już na następny dzień kurierem wyślemy Ci umowę.
  • Udzielenie kredytu – po podpisaniu umowy firma Mediraty dokonuje przelewu na nasze konto, a my rozpoczynamy procedurę zlecenia badania DNA na ojcostwo.

 

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: