Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe naszych klientów są bezpieczne i ściśle chronione. Wykorzystywane są tylko na potrzeby realizacji zleconych badań. Klienci Geneticus mogą być spokojni, że nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Są bezpieczne dzięki stosowaniu sprawdzonych procedur. 

Jako placówka świadcząca usługi medyczne jesteśmy zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania zapisów zawartych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.

Wszelkie informacje na temat realizowanego badania udzielane są tylko i wyłącznie na numer telefonu podany w formularzu zlecenia badania. Jeśli zgłosi się osoba z pytaniem o test na ojcostwo, nie zostaną jej udzielone żadne informacje, nie zostanie też potwierdzone, że dane zlecenie jest realizowane. Informacje podawane są jedynie w kontakcie zwrotnym określonym w zleceniu, po weryfikacji (m.in. hasłem bezpieczeństwa). 

Anonimowe badanie ojcostwa

Badanie ojcostwa można zlecić również anonimowo czyli bez podawania danych osobowych osób badanych. Są one wtedy przedstawione jako „dziecko” i „domniemany ojciec” – zarówno na wyniku jak i na zleceniu. Czytaj więcej o badaniu anonimowym

Dyskretna przesyłka zestawu i wyniku

Na życzenie klienta przesyłka może być nadana dyskretnie. Nadawcą jest wtedy osoba prywatna, a koperta nie zawiera danych czy pieczątek laboratorium. Dzięki temu osoby trzecie nie domyślą się jej zawartości. Przesyłka może być wysłana na dowolny adres, również do paczkomatu. Czytaj więcej o dyskrecji

Więcej informacji

.

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: