✅ 100% pewny test na ojcostwo – dyskretny, 24 markery DNA z gwarancją (tylko ojciec i dziecko!)

Test na ojcostwo można wykonać szybko i prosto, pobierając od ojca i dziecka wymaz z policzka lub dowolną inną próbkę, np. włosy, szczoteczkę do zębów, gumę do żucia itp. Test ojcostwa jest bezbolesny. Co bardzo ważne test na ojcostwo można u nas wykonać bez pisemnej zgody matki – wystarczy zgoda jednego prawnego opiekuna.

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, test ojcostwaTest na ojcostwo – najważniejsze informacje:

Dlaczego warto zrobić test na ojcostwo w Geneticus?

 • Pewny wynik – dzięki analizie aż 24 miejsc na DNA nasze testy na ojcostwo są w 100% pewne.  Tak duża ilość badanych miejsc jest szczególnie ważna, jeśli test na ojcostwo wykonujesz bez udziału matki!
 • Dane uczestników testu na wyniku (ojca i dziecka) – to znacznie zwiększa wiarygodność wyniku, dlatego zawsze sprawdź, czy laboratorium takie dane umieszcza! O tym, dlaczego test na ojcostwo bez danych osobowych ma niższą wartość dowodową przeczytasz tutaj…
 • Szybka realizacja, wysyłka zestawu w 24 h – zestaw do pobrania próbek wysyłamy natychmiast. Jeśli zamówienie na test na ojcostwo zostanie złożone do godziny 13.00, zostanie on nadany jeszcze w tym samym dniu.
 • Wygoda i bezpłatny odbiór próbek kurierem – test na ojcostwo w Geneticus jest bardzo prosty i wygodny: próbki odbieramy od Ciebie kurierem, wynik możesz odebrać online, logując się na naszej stronie internetowej, dajemy Ci wiele możliwości dostawy zestawu – do domu, paczkomatu, punkty Access Point itp. Wszystko na wyciągnięcie ręki.
 • Bezpłatna wysyłka zestawu.
 • Wysyłka w wygodny sposób – kurierem, do paczkomatu, do punktu Access Point, pocztą. Wybierz dogodną formę dla siebie!
 • Dyskrecja i anonimowość – wykonaj test na ojcostwo z gwarancją dyskrecji na każdym etapie. Dyskretna wysyłka i płatność bez śladów na koncie.
 • Płatność w dwóch ratach – najpierw zamów zestaw, a za analizę do testu na ojcostwo możesz zapłacić dopiero, gdy kurier odbierze od Ciebie próbki!
 • Pomoc na infolinii i na bezpłatnym czacie 7 dni w tygodniu.
 • Polskie, certyfikowane laboratorium specjalizujące się WYŁĄCZNIE w testach na ojcostwo już od wielu lat.

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, test ojcostwa
Test na ojcostwo – na co zwrócić uwagę przy wyborze

1.Test na ojcostwo – tylko z pisemną zgodą matki!

Zdarza się, że laboratorium badań DNA przeprowadza testy na ojcostwo tylko i wyłącznie wówczas, gdy pacjent posiada pisemną zgodę matki na jego wykonanie. Większość mężczyzn natomiast chciałoby przeprowadzić taki test ojcostwa dyskretnie. Dopiero wówczas, gdy wynik wykaże wykluczenie ojcostwa, chcieliby go pokazać matce. To zupełnie zrozumiałe.

W naszym laboratorium mogą Państwo wykonać test na ojcostwo tylko na podstawie próbki pobranej od ojca i dziecka. Nie wymagamy również osobnej pisemnej zgody matki, dzięki czemu mogą Państwo zachować pełną dyskrecję.

2. Dane osób uczestników testu na wyniku

Testy na ojcostwo do celów prywatnych może również dostarczyć Państwu dowód, którym w przyszłości będą Państwo chcieli okazać się np. w sądzie czy prokuraturze. Warto zastanowić się, co jeśli wynik wykaże zaprzeczenie ojcostwa? Taki wynik może stanowić dowód dla prokuratury np. w trakcie sprawy o zaprzestanie niesłusznego płacenia alimentów czy na rozprawie rozwodowej.

Niestety nie każdy test na ojcostwo może zostać wykorzystany jako wiarygodny dowód. Dlaczego? Zdarza się, że laboratorium wykonuje testy ojcostwa tylko anonimowo. Na wyniku nie ma wówczas żadnych danych uczestników testu. Zamiast tego widnieje tylko „próbka A”, „próbka B”. Taki wynik może więc dotyczyć tak naprawdę każdego. Dlatego nie jest to wiarygodny dowód w sprawie. Warto na to zwrócić uwagę. Dowiedz się więcej na temat tego, dlaczego dane osób badanych na wynikach testów na ojcostwo są tak bardzo ważne >>

3. Doświadczenie i certyfikacja laboratorium badań DNA

Ponieważ testy na ojcostwo są coraz bardziej popularne, znajdziemy je w ofercie wielu laboratoriów analitycznych, które nie mają doświadczenia w wykonywaniu badań DNA. Pacjenci są kuszeni niską ceną, za którą nie idzie jakość – testy na ojcostwo wykonywane są m.in na „domowej” roboty odczynnikach, bez certyfikatów itp. To wszystko wpływa na pewność i powtarzalność uzyskiwanych wyników.

Coraz częściej w naszym laboratorium wykonują testy na ojcostwo pacjenci, którzy już mają wynik z innego laboratorium, jednak ze względu na swoje wątpliwości chcą go powtórzyć. Test ojcostwa to badanie, które wykonuje się raz na całe życie i jeśli przeprowadzamy go w rzetelnym laboratorium, nie trzeba go nigdy powtarzać. Dlatego zanim zlecisz wykonanie testu na ojcostwo poproś laboratorium o przesłanie aktualnych certyfikatów. Nasze aktualne certyfikaty znajdą Państwo tutaj>>

Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć z naszego laboratorium. W taki właśnie sposób wykonujemy testy na ojcostwo.

3. Test na ojcostwo na 24 markerach DNA

Analiza 24 markerów DNA to złoty standard, który zapewnia jednoznaczny wynik nawet wtedy, gdy w testach na ojcostwo uczestniczą tylko dziecko i mężczyzna. To pozwala wydać wynik, który wyklucza ojcostwo z prawdopodobieństwem 100% albo potwierdza je z prawdopodobieństwem, co najmniej 99,9999%. To wynik zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. 

4. Test na ojcostwo – zadbamy o Twoją dyskrecję i poufność danych osobowych

Wykonując u nas test na ojcostwo, masz pewność, że na każdym etapie Twoje dane są całkowicie bezpieczne, ściśle chronione i wykorzystywane tylko na potrzeby konkretnego testu. Zawsze wykorzystujemy określone procedury i szanujemy Twoje decyzje. Nigdy w pierwszym kontakcie nie przekazujemy żadnych informacji o teście, zawsze oddzwaniamy do zleceniodawcy na numer podany na formularzu. Istotne jest również potwierdzenie hasła bezpieczeństwa.

Wynik testu DNA na ojcostwo przekażemy elektronicznie (dostęp do panelu pacjenta) lub / oraz listownie.

Zestawy przesyłamy w dyskretny sposób – bez pieczątek i danych laboratorium. Umożliwiamy również dyskretne formy płatności – bez śladów na koncie!

Ile kosztują testy na ojcostwo?

Cena testu na ojcostwo w Polsce waha się od około 600 zł to nawet 6 000 zł. W naszym laboratorium mogą Państwo wykonać pewny test na ojcostwo już za 687 zł. Jest to najniższa cena na rynku, biorąc pod uwagę jakość oraz gwarancję!

>> ZOBACZ NASZ CENNIK <<

Test na ojcostwo – najlepsze próbki

Test na ojcostwo mogą Państwo wykonać tak naprawdę na podstawie każdej próbki. Oprócz wymazów z policzka mogą to być dowolne przedmioty z DNA badanych osób. Mogą Państwo przekazać do testu np. włosy z cebulkami, plamy krwi, szczoteczkę do zębów, chusteczkę z katarem, filtr z papierosa, puszkę po napoju, maszynkę do golenia, smoczek, słomkę od napoju, gryzaczek i wiele innych próbek.

Każda próbka jest tak samo pewna – bez względu na to, na jaką się zdecydujesz. Analizowane fragmenty DNA są niezmienne i identyczne w każdej komórce ludzkiego ciała.

Na wybraną próbkę dajemy Państwo gwarancję – jeśli nie będzie się ona nadawała do analizy, mogą Państwo przesłać dodatkową całkowicie bezpłatnie!

Jak szybko zrobić test na ojcostwo?

 1. Zamów test na ojcostwo telefonicznie, online lub na czacie.
 2. Pobierz próbki i wypełnij formularz.
 3. Odeślij próbki do laboratorium bezpłatnym kurierem lub zanieś na pocztę albo do punktu.
 4. Oczekuj na wynik testu ojcostwa, który wyślemy na wskazany adres. Możemy Ci go również przekazać on-line.

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img

opinie

Co jest dla Ciebie najważniejsze w teście na ojcostwo?

Zobacz wyniki