Jak ujawnić zdradę? Kiedy zdrada wychodzi na jaw?

Jest wiele związków, w których jedno z partnerów dopuszcza się zdrady. Zazwyczaj w jej efekcie  zachowanie niewiernej osoby zmienia się, co wzbudza podejrzliwość i nieufność drugiej połówki. Jak poznać, że partner lub partnerka nie są uczciwi? Kiedy zdrada wychodzi na jaw? Sprawdź poniżej.

Tego dowiesz się z artykułu:

▶ Jakie zachowania mogą nas niepokoić?

▶ Kiedy zdrada wychodzi na jaw – najczęstsze sygnały zdrady u mężczyzn?

▶ Kiedy zdrada wychodzi na jaw – najczęstsze sygnały zdrady u kobiet?

▶ Jak ujawnić zdradę – proste i wygodne badanie zdrady

Jakie zachowania mogą nas niepokoić?

Każda nagła zmiana zachowania u naszej drugiej połówki, która następuje bez wyraźnej przyczyny może być uznawana za powód do niepokoju. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Oznakami, że dzieje się coś złego w relacji jest obojętność, tajemniczość, ewidentny brak czasu dla partnera lub partnerki, ukrywanie pewnych faktów, pilnowanie telefonu czy laptopa [2].

Wystąpienie powyższych zachowań może świadczyć o tym, że w pobliżu pojawiła się nowa osoba, której nasza druga połówka zaczyna poświęcać coraz więcej czasu.

Kiedy zdrada wychodzi na jaw – najczęstsze sygnały zdrady u mężczyzn?

Kiedy zdrada wychodzi na jaw, gdy to mężczyzna nie dotrzymał wierności swojej partnerce? Jakie zachowania mogą o tym świadczyć? Wśród najczęstszych sygnałów zdrady u mężczyzn możemy wyróżnić [1]:

 1. Obojętność – mężczyzna nie zwraca już uwagi na zachowania, nawyki partnerki, które wcześniej go irytowały. Nie zależy mu także na jej towarzystwie. Jest mu wszystko jedno, takie postępowanie może oznaczać wygasające zainteresowanie obecną partnerką;
 2. Brak czasu – Twój facet ma coraz więcej obowiązków ważniejszy od Ciebie – przesiaduje więcej w pracy, częściej spotyka się ze znajomymi, wychodzi na miasto, nie informując gdzie i po co;
 3. Fałszywa troska – partnerka zasypywana jest komplementami i prezentami, do czego wcześniej nie dochodziło wcale lub na taką skalę. Bardzo często jest to efekt poczucia winy, z którym boryka się mężczyzna spotykający się na boku z inną kobietą;
 4. Przesadne dbanie o wygląd – Twój facet zaczął się lepiej ubierać, przykłada większą uwagę do swojego wyglądu, używa nowych perfum. Nie robi tego jednak po to, aby zaimponować aktualnej partnerce dlatego może to oznaczać, że w jego pobliżu pojawiła się inna kobieta

Kiedy zdrada wychodzi na jaw – najczęstsze sygnały zdrady u kobiet?

Kiedy zdrada wychodzi na jaw, gdy to kobieta się jej dopuszcza? Jakie zachowania kobiety mogą być podejrzane dla jej partnera? Część sygnałów jest tożsama, niezależnie czy osobą zdradzającą jest kobieta czy mężczyzna – możemy tu wymienić np. przesadne dbanie o swój wygląd, obojętność itp. Wśród najczęstszych sygnałów zdrady u kobiet możemy wyróżnić [1]:

 1. Brak czasu na obowiązki domowe – kobieta poświęca mniej uwagi dzieciom i obowiązkom domowym – dotychczasowy ład i porządek zamienia się w chaos, w domu walają niewyprane ubrania, naczynia są niepozmywane.
 2. Niepokojąca ilość nowej bielizny – Twoja partnerka w ostatnim czasie nie ma ochoty na czułości ani inne zbliżenia, jednak zauważasz w jej szafie coraz więcej nowej bielizny, to bardzo niepokojący sygnał.
 3. Drażliwość, nadmierna kontrola własnej prywatności – jak wcześniej nie było z tym problemu, tak teraz Twoja partnerka nie zostawia telefonu na widoku, ustawiła nowe hasła, ograniczyła widoczność znajomych i postów w mediach społecznościowych, a na Twoje pytania odpowiada wymijająco, starając się jak najszybciej urwać temat.
 4. Podejrzane i coraz wyższe wydatki – zauważasz że w ostatnim czasie ze wspólnego konta znika coraz więcej gotówki, jednak tak naprawdę nie wiesz na co jest ona przeznaczana. Na Twoje pytania słyszysz wymijające odpowiedzi? To również może być zwiastunem czegoś niepokojącego.

Na zmiany w zachowaniu ludzi może wpływać wiele kwestii. Niekoniecznie muszą one świadczyć o zdradzie – może to być śmierć kogoś bliskiego, niepowodzenia w pracy itp. Jednak w takich sytuacjach, w normalnych warunkach druga połówka powinna wiedzieć o tego typu sprawach. Jeżeli nic nam nie wiadomo o podobnych zdarzeniach – warto upewnić się, czy nasza druga połówka rzeczywiście jest nam wierna.

Jak ujawnić zdradę – proste i wygodne badanie zdrady

Kiedy zdrada wychodzi na jaw? Czasem osoba zdradzająca przez swoją nieuwagę doprowadza do tego, że zdrada wychodzi na jaw. Jednak w większości przypadków osoby zdradzające są ostrożne w swoim zachowaniu, dzięki czemu trudno udowodnić zdradę.

Jak ujawnić zdradę? Czy istnieje pewny sposób na ujawnienie zdrady? Test zdrady to nowe rozwiązanie, które błyskawicznie zyskuje na popularności. Badanie zdrady to szybkie i proste badanie, które daje pewną i jednoznaczną odpowiedź.

Test zdrady polega na sprawdzeniu, czy na danym przedmiocie znajdują się ślady spermy. W przypadku potwierdzenia obecności nasienia istnieje możliwość przeprowadzenia analizy porównawczej, która ujawni do kogo należy zabezpieczona sperma [3].

Detekcja nasienia, tzn. sprawdzenie, czy na dostarczonych do laboratorium próbkach są ślady nasienia to pierwszy etap badania. Jest to badanie biochemiczne, które wykrywa semenogelinę, swoiste białko występujące wyłącznie w nasieniu człowieka. Ten sam test stosowany jest przez policję i prokuraturę w sprawach kryminalnych. Jego bardzo wysoka czułość gwarantuje, że jeśli takie ślady znajdują się na zabezpieczonej próbce, to zostaną one wykryte. Jakie próbki można przesłać do badania? Może to być np. fragment pościeli, podpaska, prezerwatywa, bielizna, ręcznik papierowy lub chusteczka, ubranie lub inne elementy, na których przypuszczalnie znajduje się nasienie [3].

Jeśli na próbce zostanie rozpoznana sperma, może rozpocząć się drugi etap testu, czyli ustalenie profili genetycznych i identyfikacja osoby. Jak to działa?

Z próbki już wysłanej wyodrębnia się profil genetyczny. Aby móc wykonać analizę porównawczą potrzebny jest jeszcze jeden profil – w tym celu osoba, która zleca badanie proszona jest o dostarczenie dodatkowej próbki np. od siebie [w sytuacji, gdy chce wykluczyć, że dany ślad nie należy do niej]. W wielu przypadkach Pacjentom wystarczy taka informacja.

Mając już próbki, z których uzyskano dwa profile genetyczne, przeprowadzana jest analiza porównawcza, której wynik jednoznacznie potwierdzi bądź wykluczy, czyje nasienie zostało zabezpieczone. W sytuacji, gdy oba uzyskane profile są takie same, można mieć pewność, że jest to ta sama osoba [3].

Zatem kiedy zdrada wychodzi na jaw? Kiedy wynik testu zdrady jest pozytywny. To proste badanie, dzięki któremu uzyskasz pewny i jednoznaczny wynik. Uwolnisz się od stresu i niepewności, a dodatkowo zyskasz dowód, który możesz wykorzystać również w sądzie! Nawet pełne badanie, wraz z analizą porównawczą jest tańsze niż kilkudniowa obserwacja detektywistyczna. Nie czekaj, wypróbuj test zdrady!

Źródła:

 1. https://portal.abczdrowie.pl/jak-poznac-ze-zona-zdradza
 2. https://pewnytato.pl/nietypowe-objawy-zdrady/
 3. https://www.geneticus.pl/badania-dna/test-zdrady/

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: