Mąż namawia mnie do zdrady, czyli zdrada kontrolowana

Mąż namawia Cię do zdrady? Jest to coraz bardziej popularne zjawisko. Określa się je mianem zdrady kontrolowanej lub cuckold. Jest to pewnego rodzaju fetysz. Czym dokładnie jest zdrada kontrolowana? Czy nie zaszkodzi związkowi? Podpowiadamy poniżej!

Tego dowiesz się z artykułu:

▶ Czym jest zdrada kontrolowana?

▶ Dlaczego mąż namawia mnie do zdrady?

▶ Zdrada pod kontrolą a przyszłość związku

Czym jest zdrada kontrolowana?

Zdrada kontrolowana to coraz popularniejszy trend seksualny. Nie jest to typowa zdrada, która wynika z niewierności. Jest ona skutkiem decyzji partnerów. Z reguły zdrada kontrolowana to fetysz mężczyzny, którego podnieca fakt, że jego partnerka uprawia seks z inną osobą.

Zdrada kontrolowana może odbywać się w dwóch formach. Pierwszą z nich jest uprawianie seksu z kochankiem na oczach męża. W drugim przypadku mężczyźnie wystarczy jedynie świadomość, że jego żona lub partnerka właśnie oddaje się innemu.

W zdradzie kontrolowanej mężczyzna również może być zdradzającym. Tego fetyszu nie nazywa się już wtedy cuckold, ale cuckqueen. Jest to dużo rzadszy typ zdrady kontrolowanej.

Dlaczego mąż namawia mnie do zdrady?

Zdrada kontrolowana wielu osobom może wydawać się dość dziwnym zjawiskiem. Jednak wiele osób odczuwa podniecenie na samą myśl, że ich partner mógłby uprawiać seks z inną osobą. Myślisz sobie dlaczego mąż namawia mnie do zdrady? Poniżej znajdziesz niektóre przyczyny takich zachowań:

  • Rozwiązanie problemu, który pojawił się w relacji
  • Pozbycie się nudy z życia łóżkowego
  • Strach przed prawdziwą zdradą
  • Chęć poczucia władzy nad drugą osobą
  • Potrzeba kontrolowania partnera
  • Podniesienie poczucia własnej wartości

Zdrada pod kontrolą a przyszłość związku

Zdrada kontrolowana powinna być decyzją obojga partnerów. Nikt nie powinien się na nią zgadzać, jeśli nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Może to doprowadzić do licznych nieporozumień i wyrzutów sumienia w przyszłości.

Zdrada pod kontrolą może mieć także bardzo pozytywny wpływ na związek. Jeśli jest to przemyślana decyzja w pełni zaakceptowana przez obojga partnerów, to może ona znacznie ożywić relację pary.

Źródła:

  • https://www.fakt.pl/kobieta/zdrada-kontrolowana-co-to-jest-i-na-czym-polega/tbj7lem
  • https://ohme.pl/lifestyle/jedni-chca-to-widziec-innym-wystarcza-sama-swiadomosc-gdy-partner-namawia-do-zdrady/
  • https://www.miastokobiet.pl/zdrada-kontrolowana-czyli-co-to-znaczy-cuckold/
Data publikacji: , Aktualizacja: