Czy istnieje wykrywacz zdrady?

Wielu mężczyzn w stałych związkach doświadcza niewierności partnerki 💔. Często nawet nie wiedzą, że ich to spotyka – mimo tego, że zauważają podejrzane zachowania. Nie wiedzą, że istnieje wiarygodny wykrywacz zdrady, którym są badania laboratoryjne. Jeśli więc dostrzegasz dziwne sygnały, to sprawdź, czy partnerka nie doprawia Ci rogów.

Tego dowiesz się z artykuły:

✅ Po czym poznać, że partnerka mnie zdradza?

✅ Czy istnieje wykrywacz zdrady?

✅ Jak działa wykrywacz zdrady?

Po czym poznać, że partnerka mnie zdradza?

Mężczyźni często nie są świadomi tego, że są zdradzani przez swoje partnerki. Często przeoczają sygnały świadczące o zdradzie lub starają się ich nie widzieć. Powinni jednak zacząć podejrzewać niewierność, jeśli zauważyli, że:

✅Partnerka zmieniła hasło do urządzeń elektronicznych np. telefonu

✅Partnerka zaczęła bardziej dbać o swój wygląd

✅Partnerka częściej korzysta z telefonu i zabiera go ze sobą wszędzie

✅Partnerka unika czułości, zbliżeń i wspólnego spędzania czasu

✅Partnerka stała się obojętna lub zaczęła przesadnie dbać o związek

Czy istnieje wykrywacz zdrady?

Jeśli po zauważeniu dziwnych zachowań zastanawiasz się, jak znaleźć dowody na niewierność partnerki, to powinieneś skorzystać z wykrywacza zdrady. Nie jest to magiczne urządzenie, ale badanie laboratoryjne 🥼. Sprawdza ono, czy na próbce przekazanej do analizy znajduje się męska sperma, a jeśli tak, to czy należy do partnera podejrzewanej kobiety.

Jak działa wykrywacz zdrady?

Do badania, które ma wykryć niewierność partnerki, niezbędna jest odpowiednia próbka zawierająca podejrzane plamy 💦. Może nią być:

✅Bielizna

✅Kawałek pościeli

✅Ubranie

✅Wkładka higieniczna

✅Chusteczka

Nasze laboratorium zbada każdą próbkę, na której podejrzewasz, że mogą znajdować się ślady nasienia. Do rozszerzenia testu zdrady niezbędna jest także próbka DNA partnera kobiety. Najlepszy będzie wymaz z policzka.

Podczas analizy pierwszej próbki sprawdza się, czy znajduje się na niej męska sperma. Jeśli została ona wykryta, to tworzy się profil genetyczny mężczyzny, do którego próbka należy. Następnie tworzony jest profil genetyczny mężczyzny, który zlecił badanie i porównuje się oba profile. Jeśli się one różnią, to znaczy, że partnerka miała kontakt ze spermą innego mężczyzny.

Data publikacji: , Aktualizacja: