Czy ona mnie zdradza?

Perfekcyjny wygląd, zmiany w zachowaniu, brak czasu na wspólne aktywności, chowanie się z telefonem w łazience… Zauważasz u swojej partnerki takie symptomy i zastanawiasz się: czy ona mnie zdradza?! 💔 Możesz sprawdzić to na własną rękę – badaniami zdrady. Sprawdź, jak zyskać pewność co do niewierności swojej partnerki.

Tego dowiesz się z artykułu:

Czy ona mnie zdradza? Oznaki zdrady

Do najczęstszych objawów niewierności można zaliczyć:

  • zmiany w wyglądzie – kiedyś dresy nawet na co dzień, dziś seksowna sukienka? Nagłe zmiany wyglądu czy ubioru mogą wskazywać, że kobieta chce podobać się nowemu ukochanemu;
  • brak ochoty na bliskość, w tym seks – obniżone libido bywa związane z różnymi problemami, ale jeśli jednak brak bliskości pojawia się nagle – swoje potrzeby kobieta być może zaspokaja z innym;
  • telefonem to najlepszy przyjaciel – gdy kobieta zdradza, nierzadko pisze ze swoim obiektem westchnień przez komunikatory. Zdarza jej się np. zamykać z telefonem w łazience, zmienia hasła lub w ogóle je ustawia, przy Tobie odrzuca połączenia;
  • brak chęci na wspólne działania – jeśli ukochanej ciągle brakuje dla Ciebie czasu, umawia się z koleżankami, na w pracy nadgodziny… być może czas ten spędza z kochankiem;
  • plamy na bieliźnie – plamy, które przypominają spermę, są jednym z najbardziej namacalnych dowodów niewierności – aby uzyskać jednak pewność, najlepiej przesłać je do badań w laboratorium.

To może Cię zainteresować: Test zdrady – sprawdź, jak zrobić test na zdradę i udowodnić niewierność

Czy ona mnie zdradza? Proste badanie zdrady

Bielizna, pościel, ubranie, wkładka higieniczna ze śladami, które przypominają nasienie? Aby sprawdzić swoje przypuszczenia, masz możliwość wysłania materiału do analizy laboratoryjnej. Badanie składa się z dwóch części:

  ✅  Detekcja nasienia – analiza, czy na przesłanej próbce jest obecna asemenogelina, swoiste białkoa występująceoo wyłącznie w nasieniu człowieka (metoda wykorzystywana w kryminalistyce).

  ✅  Analiza genetyczna – jeżeli materiał przez Ciebie przesłany zawiera semenogelinę, analizę można pogłębić. Na przesłanej próbce ustalany jest profil genetyczny do porównania np. z Twoim wymazem z policzka (to umożliwi pokazanie, czy wykryta sperma należy do Ciebie czy do kogoś innego, np. właśnie kochanka).

Dlaczego warto sprawdzić, czy to zdrada?

Wykonanie badania laboratoryjnego – testu zdrady da Ci przede wszystkim szansę na potwierdzenie lub wykluczenie Twoich przypuszczeń – a więc potem podjęcie odpowiednich decyzji, które dotyczą przyszłości Twojej relacji. To okazja, by naprawić związek lub go ostatecznie zakończyć i pozbyć się wątpliwości, które Cię dręczą. Sprawa jest trudniejsza w sytuacji, kiedy chodzi o związek małżeński. W przypadku decyzji o rozwodzie, test zdrady może pełnić kluczową rolę dowodową w procesie rozwodowym.

Poczytaj więcej: Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? 6 najczęstszych punktów


Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img

opinieopinie

Co jest dla Ciebie najważniejsze w teście na ojcostwo?

Zobacz wyniki

Oceń
Data publikacji: , Aktualizacja: