Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza?

Twoja żona inaczej się zachowuje, nie ma dla Ciebie czasu, chowa się z telefonem w łazience… A może zauważyłeś na jej bieliźnie podejrzane plamy przypominające nasienie… Wydaje Ci się, że chyba Cię zdradza? Dzięki prostym badaniom możesz sprawdzić, czy rzeczywiście jest Ci niewierna. Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Poczytaj!

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Symptomy zdrady

Do najczęstszych symptomów zdrady należą:

  • nierozstawanie się z telefonem – zdradzająca kobieta bardzo często pisze z kimś przez komunikatory, zamyka się z komórką w łazience, ustawia nowe hasło;
  • nowy, promienny wygląd – kiedyś wytarte dżinsy, dziś obcisła sukienka? Nagłe zmiany w wyglądzie mogą wiązać się z nowym obiektem westchnień;
  • brak czasu na wspólne aktywności – jeśli żona ciągle nie ma dla Ciebie czasu, zostaje dłużej w pracy, umawia się z koleżankami, może to świadczyć, że czas ten spędza z ukochanym;
  • brak ochoty na seks – niskie libido może wiązać się z różnego rodzaju czynnikami – jeśli jednak partnerka nagle zaczęła odmawiać seksu, być może zaspokaja swoje potrzeby gdzieś indziej;
  • plamy na bieliźnie – plamy przypominające nasienie to jeden z najbardziej namacalnych dowodów zdrady – żeby jednak mieć pewność, najlepiej podesłać je do analizy w laboratorium.

Przeczytaj też: Jakie są najczęstsze oznaki zdrady żony?

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Proste badanie zdrady

Bielizna, ubranie, wkładka higieniczna ze śladami przypominającymi spermę? Aby to sprawdzić, możesz wysłać materiał do analizy w laboratorium. Badanie składa się z dwóch etapów:

  1. Detekcja nasienia – sprawdzenie, czy na próbce znajduje się semenogelina, swoistega białko występujące wyłącznie w nasieniu człowieka (metoda wykorzystywana w kryminalistyce).
  2. Analiza genetyczna – jeśli przesłana przez Ciebie próbka zawiera semenogelinę, badanie można rozszerzyć. Z przesłanej próbki ustalany jest profil genetyczny, który można porównać np. z Twoim wymazem z policzka (to pozwoli wskazać, czy wykryte nasienie należy do Ciebie czy do kogoś innego, np. właśnie kochanka).

Sprawdź: Na czym polega detekcja nasienia

Dlaczego warto sprawdzić, czy to zdrada?

Wykonanie badania – testu zdrady w laboratorium pozwoli Ci przede wszystkim potwierdzić lub wykluczyć Twoje przypuszczenia – a więc podjąć odpowiednie decyzje dotyczące przyszłości związku. To szansa na naprawienie relacji lub ostateczne jej zakończenie i pozbycie się dręczących wątpliwości.

Zobacz cenę testu zdrady tutaj: >> CENNIK <<


Poczytaj też:

Data publikacji: , Aktualizacja: