Najtańsze badanie ojcostwa? Zrób badanie tanio, szybko i dyskretnie

najtańsze badanie ojcostwa, najtańsze badania ojcostwaChcesz zrobić najtańsze badanie ojcostwa? Pewny test ojcostwa można wykonać szybko, prosto i bez wychodzenia z domu. Wynik – niezależnie od tego, jakie materiały DNA dostarczysz do badania DNA – jest pewny i jednoznaczny. Wystarczy pobrać próbki od dziecka i domniemanego ojca za pomocą zamówionego wcześniej zestawu. Zestaw wysyłamy dyskretnym kurierem, pocztą na dowolnie wskazany adres (domowy, zaufanej osoby czy zakładu pracy) lub nawet do paczkomatu.

Przesyłka może być w formie dyskretnej, bez danych laboratorium. Nadawcą jest wówczas osoba prywatna i nikt nie będzie mógł domyślić się, co zawiera koperta. Pobrane próbki wystarczy zapakować do koperty zwrotnej i odesłać do laboratorium wraz z formularzem zlecenia badania. Zachowana jest pełna dyskrecja na każdym etapie testu na ojcostwo.

Badania ojcostwa – wynik zgodny z rekomendacją PTMSiK

Pewny wynik badania ojcostwa to taki, kiedy potwierdzenie ojcostwa wydawane jest z prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Takie rekomendacje daje Polskie Towarzystwo Medycyny Sądowej i Kryminologii. Sam wynik badania ojcostwa powinien zawierać:

  • Profile genetyczne  – dzięki temu masz pewność, że badanie ojcostwa zostało rzetelnie wykonane. Na wyniku znajdują się też m.in. jego słowna interpretacja, opis wykorzystanej metody oraz pieczątki i podpisy osób wykonujących badanie. Co ważne, wynik badania ojcostwa zawsze jest w języku polskim.
  • Dane osobowe – jeśli wykonujesz badanie ojcostwa na podstawie wymazów z policzka, na wyniku mogą znaleźć się dane osobowe uczestników. Taki rezultat można przedstawić drugiej stronie, a także wykorzystać w sądzie, np. w sprawach o ustalenie ojcostwa czy alimenty. Sąd przychylniej patrzy na wyniki z danymi osobowymi.

Interpretacja wyniku potwierdzającego ojcostwo:

„Prawdopodobieństwo biologicznego ojcostwa wynosi powyżej 99,9999%, w związku z tym ojcostwo badanego domniemanego ojca w stosunku do badanego dziecka zostało praktycznie potwierdzone.”

Interpretacja wyniku wykluczającego ojcostwa:

„Biologiczne ojcostwo badanego domniemanego ojca wobec badanego dziecka zostało w 100% wykluczone.”

Badania ojcostwa – dyskrecja i poufność danych osobowych

Bardzo istotne jest, aby na każdym etapie badania ojcostwa zadbać o dyskrecję i aby dane były całkowicie bezpieczne, ściśle chronione i wykorzystywane tylko na potrzeby konkretnego badania ojcostwa. Zawsze wykorzystujemy konkretnie określone procedury. Nigdy w pierwszym kontakcie nie przekazujemy żadnych informacji o badaniu ojcostwa, zawsze oddzwaniamy do zleceniodawcy na numer podany na formularzu. Wszelkie informacje przekazujemy po potwierdzeniu hasła.

najtańsze badanie ojcostwa, najtańsze badania ojcostwaMożesz również wybrać dyskretną przesyłkę zestawu i wyniku – bez logo, pieczątek czy oznakowań laboratorium, dzięki czemu nikt nie domyśli się, co zawiera przesyłka. Jeśli chcesz, możesz wybrać anonimowe badanie DNA na ojcostwo – bez danych osobowych uczestników.

Badanie ojcostwa z innej próbki niż wymaz z policzka

Do badania ojcostwa można dostarczyć również inne materiały DNA, np. włosy z cebulkami, plamy krwi, szczoteczkę do zębów, chusteczkę z katarem, filtr z papierosa, puszkę po napoju, maszynkę do golenia, smoczek, słomkę od napoju, gryzaczek i wiele innych próbek.

Każda próbka DNA jest tak samo pewna – bez względu na to, jaką zdobędziesz. Badane fragmenty DNA są niezmienne i identyczne w każdej komórce ludzkiego ciała.

Co ważne, na wybraną próbkę otrzymasz gwarancję – jeśli nie będzie nadawała się do badania ojcostwa, możesz przesłać dodatkową całkowicie bezpłatnie!

 

najtańsze badanie ojcostwa, najtańsze badania ojcostwa

Najtańsze badania ojcostwa w certyfikowanym laboratorium

Badanie ojcostwa przeprowadzane jest w polskim laboratorium, które od wielu lat specjalizuje się w testach na ojcostwo. Regularnie poddaje się kontrolom zewnętrznym, dzięki czemu posiada m.in. uznawane na całym świecie certyfikaty GEDNAP i ISFG. To potwierdza jakość przeprowadzanych analiz. Więcej o laboratorium

Najtańsze badanie ojcostwa – sprawdź cennik

Aby dowiedzieć się ile kosztuje badanie na ojcostwo, odwiedź nasz >> CENNIK <<. Oferujemy jedne z najtańszych badań na rynku – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę doświadczenie, certyfikaty i wysoką jakość analiz. Najtańsze badanie z danymi osobowymi! najtańsze badanie ojcostwa, najtańsze badania ojcostwa

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: