Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? 💔

Zdrada to jedno z najtrudniejszych przeżyć w związku 💔 Chociaż czasami udaje się relację uratować, najczęściej niewierność kończy się rozstaniem. Podejrzewasz, że partner/ka Cię zdradza? Chcesz mieć pewność, zanim podejmiesz dalsze decyzje? Sprawdź, jakie są sposoby na wykrycie zdrady.

Tego dowiesz się z artykułu:

Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? Objawy zdrady

Zanim podejmiesz dalsze kroki, najlepiej trochę poobserwować partnera/partnerkę. Chociaż każdy z nas jest inny, objawy zdrady bardzo często są podobne u wielu osób. Do najczęstszych należą:

  • brak zainteresowania partnerem (większa obojętność) lub wręcz przeciwnie – nadmierne zainteresowanie (aby zatrzeć ślady),
  • mniejsza ochota na seks i bliskość z partnerem,
  • zmiany w wyglądzie, nowe ubrania/bielizna,
  • przesadne dbanie o siebie (np. rozpoczęcie ćwiczeń, strojenie się przed wyjściem),
  • nadmierne strzeżenie swojej prywatności (np. nowe hasło do telefonu),
  • więcej czasu poza domem (np. częstsze spotkania z koleżankami, zostawanie w pracy po godzinach),
  • nadmierna drażliwość, a czasem wręcz agresja i wrogość.

To może Cię zainteresować:  Jakie są najczęstsze oznaki zdrady żony?

Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? Szczera rozmowa

⏩ Aby wykryć zdradę, warto po prostu szczerze porozmawiać. Być może partner/ka pod wpływem chwili wyzna prawdę i przedstawi całą sytuację ze swojej perspektywy. Jeśli nie – być może zauważysz dziwne zachowanie i rozpoznasz kłamstwo.

Wiesz przecież, jak bliska Ci osoba zachowuje się, gdy mówi prawdę (przykładowo: jeśli na co dzień nigdy nie mruga nadmiernie, a podczas rozmowy z Tobą zacznie – możesz podejrzewać, że mija się z prawdą i mruganie to oznaka stresu). Kłamstwo często rozpoznać można również nadmiernym opisem sytuacji z wieloma szczegółami czy bardzo długim kontaktem wzrokowym podczas rozmowy.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy żona mnie zdradza

Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? Badania na zdradę

Jednym ze sposobów wykrycia zdrady jest wykonanie testu na zdradę. Badanie to polega na przekazaniu do laboratorium materiałów, na których może być obecne nasienie (np. bielizny, ubrania, chusteczki, prezerwatywy, wkładki higienicznej), a następnie wykryciu, czy to rzeczywiście sperma. W przypadku pozytywnego wyniku test można rozszerzyć – w skrócie: porównać, czy nasienie należy do danej osoby, np. do partnera. To pozwala zyskać pewność przed podjęciem dalszych decyzji, a dodatkowo może zostać wykorzystane jako dowód w sądzie.

Zobacz cenę testu zdrady tutaj: >> CENNIK <<


Poczytaj też:


Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img

opinieopinie

Co jest dla Ciebie najważniejsze w teście na ojcostwo?

Zobacz wyniki

5/5 - (11 głosów / głosy)
Data publikacji: , Aktualizacja: