Ochrona przed koronawirusem – w jaki sposób ją zapewniamy?

100% bezpieczny test na ojcostwo

ochrona przed koronawirusem🧬 Wykonanie testu na ojcostwo jest wciąż możliwe i BEZPIECZNE – bez obaw o zarażenie koronawirusem. 🧬

Pewne badanie na ojcostwo możesz zrobić bez wychodzenia z domu i bez wizyty w przychodni – wystarczy zamówić zestaw pod dowolny adres, również do paczkomatu. Dostępna jest ponadto możliwość przesłania próbek i wydrukowanego formularza bez konieczności zamówienia zestawu.

Od lat stosujemy szereg procedur bezpieczeństwa, które zapewniają sterylne warunki w laboratorium i pozwalają uchronić Pacjentów. Bezpieczeństwo Pacjentów i Pracowników to dla nas priorytet, dlatego wciąż monitorujemy sytuację i stosujemy się do aktualnych zaleceń.

Tego dowiesz się z artykułu:

Jakie procedury zapewniają bezpieczeństwo przed potencjalnym zarażeniem?

⭐ Używanie specjalnych środków dezynfekujących powierzchnie płaskie (m.in. blaty, półki, obudowy urządzeń). Stosowane środki usuwają nie tylko DNA ludzkie, ale również bakterii i wirusów (także RNA wirusów typu koronawirus).

⭐ Systematyczne naświetlanie lampami UV pomieszczeń w laboratorium – promieniowanie UV prowadzi do zniszczenia tłuszczowej warstwy koronawirusa i zabicia go.

⭐ Przygotowywanie zestawów do pobrania próbek w sterylnych warunkach w Polsce.

⭐ Stosowanie się do aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia. 😷

Jak zrobić test na ojcostwo bez wizyty w przychodni?

100% pewny test na ojcostwo możesz zrobić, wykorzystując zamówiony zestaw. Bezpłatnie otrzymasz go na dowolny adres kurierem lub do paczkomatu. Samodzielne pobranie próbek jest bardzo szybkie i proste, a ponadto bezbolesne. Żeby uzyskać pewność co do ojcostwa, nie ma potrzeby przychodzenia do placówki medycznej.

ochrona przed koronawirusem

ochrona przed koronawirusemochrona przed koronawirusemochrona przed koronawirusem

Jak zrobić test na ojcostwo bez zamówienia zestawu?

ochrona przed koronawirusem

Badania na ojcostwo możesz zrobić bez zamówienia zestawu. Co będzie Ci potrzebne?

  • pobrane próbki od wszystkich badanych osób – próbki dyskretne (np. maszynka do golenia, smoczek) lub wymazy z policzka pobrane na zwykłe patyczki kosmetyczne (4 patyczki na osobę, odetnij waciki z jednej strony każdego patyczka);
  • czyste papierowe koperty – każdą próbkę spakuj osobno do czystej papierowej koperty i podpisz np. „domniemany ojciec”, „dziecko – chłopiec”, „dziecko – dziewczynka”;
  • wydrukowany i wypełniony formularz zlecenia badania – wydrukuj ze strony: Formularze zlecenia badania lub poproś o przesłanie na adres mailowy.

ℹ Ważne! Wszystko razem spakuj do większej koperty i zamów bezpłatnego kuriera na stronie www.geneticus.pl/kurier

Dlaczego warto zrobić test na ojcostwo w domu?

Test na ojcostwo w domu jest w obecnej sytuacji bezpieczny i wygodny. Dlaczego warto zdecydować się na jego wykonanie?

✅ Otrzymasz pewny wynik dający spokój już teraz – w obecnej sytuacji spokój to coś, czego wszystkim nam brakuje. Jeśli zmagasz się z wątpliwościami co do ojcostwa, warto rozwiać je jak najszybciej, by wyeliminować niepotrzebny stres.

✅ Unikasz wizyty w przychodni – dbasz o bezpieczeństwo swoje i bliskich, stosujesz się do aktualnych zaleceń i minimalizujesz ryzyko zakażenia.

✅ Wszelkie formalności załatwiasz szybko i wygodnie – w tym odbiór wyniku on-line.


Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img

opinieopinie

Co jest dla Ciebie najważniejsze w teście na ojcostwo?

Zobacz wyniki

Oceń
Data publikacji: , Aktualizacja: