Tani test DNA – pewne i profesjonalne badanie, po najlepszej cenie

W Geneticus wykonasz pewny i tani test DNA na ustalenie ojcostwa. Marka koncentruje się na prywatnych badaniach ojcostwa, realizowanych drogą wysyłkową. Oferta Geneticus dedykowana jest więc przede wszystkim osobom, które na pierwszym miejscu stawiają na komfort i dyskrecję. Test na ojcostwo z pobraniem próbek od 2 osób kosztuje tylko nieznacznie powyżej 600zł. Wszystkie analizy wykonuje polskie, certyfikowane laboratorium genetyczne.

Tani test DNA – dla tych, dla których liczy się dyskrecja i anonimowość

Pacjenci Geneticus, którzy chcą skorzystać z pomocy profesjonalistów mogą oczywiście udać się do centralnego punktu pobrań DNA w Krakowie i tam pobrać wszystkie próbki do analizy lub skontaktować się z konsultantem medycznym i znaleźć najbliższą przychodnię.

Geneticus realizuje jednak większość swoich badań DNA drogą korespondencyjną. Pozwala to na znaczną redukcję kosztów, dzięki czemu marka może zaproponować swoim Pacjentom pewny i jednocześnie tani test DNA. A jak realizacja takiego badania wygląda w praktyce?

Pacjent składa zamówienie na zestaw wymazówek, który przychodzi mu do domu lub pod inny, dowolnie wskazany adres. Następnie samodzielnie, znajdującymi się w zestawie patyczkami, pobiera wymaz z wewnętrznej strony policzka od siebie i dziecka. Gdy już to zrobi odsyła gotowe próbki wraz z wypisanymi dokumentami zlecenia badania do analizy laboratoryjnej. Wymazy z policzka nie są jedynym materiałem nadającym się do testu DNA na ojcostwo.

Laboratorium może przeprowadzić go na podstawie takich próbek, jak włosy z cebulkami, szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, zużyta prezerwatywa, smoczek dziecięcy jak również wielu innych przedmiotów. A jaką pewność dają badania zlecone w Geneticus? Mimo że marka oferuje wyjątkowo tanie testy DNA na ojcostwo, to wynik analizy dostarcza pewnej i rzetelnej informacji. Ojcostwo mężczyzny zostaje albo jednoznacznie potwierdzone, albo wykluczone.

Tani test DNA – co otrzymujesz w cenie badania?

Na wyniku badania ojcostwa Pacjent znajdzie profile genetyczne badanych osób (dowód z badania), rezultat analizy statystycznej, słowną interpretację wyniku, pieczątki i podpisy osób wykonujących i zatwierdzających test wraz z numerem uprawień. Są to elementy, które decydują o tym, że wynik badania jest w pełni wiarygodny. Tani test DNA na ojcostwo obejmuje analizę 24 markerów genetycznych, co pozwala na uzyskanie pewnego wyniku nawet bez udziału matki.

Tani test DNA – jeśli w badaniu uczestniczą tylko dwie osoby, warto je wykonać na 24 markerach DNA

Ponieważ im więcej miejsc na DNA (markerów genetycznych) zostanie sprawdzonych, tym precyzyjniejszy będzie wynik badania na ojcostwo. Obecnie złotym standardem w testach na ojcostwo jest analiza ich 24. Dlaczego aż tyle?

Każdy wynik testu na ojcostwo powinien spełniać standardy wytyczone przez Polskie Towarzystwo Medycyny Sądowej i Kryminologii, które mówią, że powinien on wykluczać ojcostwo w 100% i potwierdzać je z prawdopodobieństwem wyższym niż 99,9999%.

 

Data publikacji: , Aktualizacja: