Tani test ojcostwa kontra drogi test ojcostwa

Od 600 do nawet 1500 zł – tyle zapłacimy dziś za prywatny test na ojcostwo. Jak widać rozpiętość cenowa, jeśli chodzi o tego typu badania na ojcostwo jest zatem bardzo duża. Warto jednak zwrócić uwagę, że test na ojcostwo jest zawsze pewny. Na cenę wpływa więc nie jego skuteczność, a dodatkowe opcje, jakie wchodzą w zakres podstawowej oferty.

Wielu klientów ma przez to dylemat, czy zrezygnować z dodatkowych usług i zapłacić mniej, czy może postawić na droższe badanie ojcostwa i pełniejszą ofertę?

Tani test ojcostwa jednocześnie pewny? To jest możliwe!

Tanie testy ojcostwa, które Państwu proponujemy zachowują swoją jakość. Laboratorium wykonujące wszystkie badania DNA stosuje najwyższe standardy pracy, ma do dyspozycji wykwalifikowanych pracowników, najnowocześniejszą aparaturę i najlepsze odczynniki. Liczne certyfikaty jakie posiada są tego niezbitym dowodem.

Tanie testy ojcostwa – jak udało nam się obniżyć cenę za badanie?

Ze względu na przemyślaną politykę cenową oferujemy obecnie jedne z najtańszych testów na ojcostwo na rynku. Badania wykonywane są w polskim, certyfikowanym laboratorium o wieloletnim stażu pracy, z tysiącami przeprowadzonych analiz na swoim koncie. Skupiamy się przede wszystkim na prywatnych testach na ojcostwo dla 2 osób, tj. z udziałem ojca i dziecka. Ponadto rezygnujemy z niektórych elementów oferty, takich jak np. obsługa w placówce.

Całe zlecenie odbywa się „na odległość” czyli prościej rzecz ujmując drogą wysyłkową. Klient zamawia zestaw do samodzielnego pobrania DNA – telefonicznie, e-mailowo, za pomocą formularza dostępnego na stronie lub czata. Wysyłka zestawu jest darmowa (na terenie całego kraju), a klient ma do wyboru aż 3 opcje: kuriera, tradycyjną pocztę lub paczkomat.

Następnie przy użyciu znajdujących się w zestawie długich pałeczek pobiera wymazy z policzków po ich wewnętrznej stronie i odsyła w kopercie zwrotnej do laboratorium. Po 3 – 10 dniach roboczych otrzymuje wynik – w takiej formie, jaką wybrał wypełniając dokumenty zlecenia, a więc listem poleconym, e-mailem lub telefonicznie.

Do testu ojcostwa klient może udostępnić również cale mnóstwo innych próbek: włosy z cebulkami, zużytą chusteczkę z wydzieliną z nosa (katarem), szczoteczkę do zębów, patyczek kosmetyczny z woskowiną uszna, niedopałek papierosa, a nawet kubek czy sztućce.

Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Przede wszystkim dlatego, że klient nie musi udawać się na pobranie próbek do placówki medycznej, choć oczywiście ma taką możliwość, bo nasz centralny punkt pobrań znajduje się w Krakowie. Fakt, że całe badanie można zrealizować bez wychodzenia z domu zapewnia Pacjentowi komfort i pełną dyskrecję, a jednocześnie sprawia, że koszty zlecenia są o wiele niższe.

Więcej informacji o tanich testach ojcostwa:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: