Tanie badanie ojcostwa – prosto, szybko, wysyłkowo

W Geneticus wykonasz proste, szybkie i tanie badanie ojcostwa. W dodatku możesz je praktycznie w całości zrealizować drogą wysyłkową – począwszy od zamówienia zestawu do pobierania próbek, a skończywszy na odbiorze wyniku. Za badanie ojcostwa dla 2 osób, wykonane w polskim laboratorium, zapłacisz nieznacznie ponad 600 zł.

Tanie badanie ojcostwa – zamów zestaw przez stronę WWW, mailowo, telefonicznie lub na czacie

Tanie badanie ojcostwa możesz wykonać na podstawie próbek pobranych samodzielnie (wymazów z policzka, włosów wyrwanych z cebulkami, smoczka dziecięcego, gryzaka, szczoteczki do zębów i wielu innych). Zestaw potrzebny do pobierania materiału genetycznego otrzymasz bezpłatnym kurierem na dowolnie wskazany adres – do domu, zakładu pracy, lub na adres osoby zaufanej. Laboratoriom może Ci go również dostarczyć do paczkomatu. Koperta z zestawem nie musi zawierać danych placówki wykonującej test. Taki zestaw możesz dostać w formie dyskretnej przesyłki, której nadawcą będzie osoba prywatna – pracownik laboratorium. Złożyć zamówienie na zestaw możesz w dowolny sposób – przez stronę internetową i zamieszczony tam formularz elektroniczny, telefonicznie, e-mailowo lub na czacie.

Tanie badanie ojcostwa – warto rozszerzyć analizę o dodatkowe markery

Większość laboratoriów w Polsce opiera swoje badania na ojcostwo na analizie 16 markerów genetycznych (specyficznych fragmentów DNA). Taka liczba pozwala wystawić w pełni wiarygodny wynik. Jeśli jednak w badaniu bierze udział tylko dwójka uczestników – potencjalny ojciec z dzieckiem, to liczbę markerów warto zwiększyć do 24. Wówczas rezultat analizy badania DNA na ojcostwo jest jeszcze bardziej precyzyjny, tj. potwierdza ojcostwo z prawdopodobieństwem większym niż 99,9999%. W przypadku analizy 16 markerów prawdopodobieństwo ojcostwa może wyjść niższe i wtedy i tak trzeba wykonać szerszą analizę (na podstawie 24 markerów) lub pobrać próbki DNA od jeszcze jednej osoby – matki dziecka.

Tanie badanie ojcostwa – z profilami genetycznymi na wyniku i rezultatem analizy statystycznej

Pomimo, że marka Geneticus oferuje tanie testy na ojcostwo, to wynik analizy, który otrzymujesz zawiera wszystkie najważniejsze elementy – słowną interpretację wyniku, rezultat zaawansowanej analizy statystycznej, opis zastosowanej w badaniu metody analizy oraz profile genetyczne badanych osób (wykaz wszystkich analizowanych markerów DNA). Ostatni z wymienionych elementów jest szczególnie ważny, ponieważ świadczy o rzetelnie przeprowadzonym badaniu. Profile genetyczne pokazują również na podstawie jakich danych laboratorium wydało swój wynik, są więc dowodem, że zlecone przez Ciebie badanie rzeczywiście się odbyło.

Data publikacji: , Aktualizacja: