Test na ojcostwo Katowice – gdzie zrobić badania ojcostwa w Katowicach?

100% pewny i dyskretny test na ojcostwo w Katowicach – niska cena dla ojca i dziecka

Chcesz zrobić test na ojcostwo w Katowicach? Wystarczy zamówić zestaw do badania na dowolny adres: kurierem UPS, do paczkomatu, pocztą, do punktu odbioru Access Point… Możesz też umówić się do placówki w Katowicach. Test wykonasz na podstawie wymazów z policzka lub dowolnych próbek, np. smoczka, włosów czy szczoteczki do zębów.

Do wykonania testu ojcostwa nie jest wymagana pisemna zgoda matki dziecka. Na wyniku mogą znajdować się też dane osobowe – dzięki czemu możesz pokazać go np. w sądzie. Badanie można wykonać również anonimowo. 100% dyskrecja na każdym etapie!

Test na ojcostwo Katowice – tego dowiesz się z artykułu:

Test na ojcostwo Katowice – 100% pewny wynik

Wynik testu na ojcostwo może mieć wpływ na całe Twoje życie. Z tego powodu powinien być całkowicie pewny i jednoznaczny. W jaki sposób gwarantujemy 100% pewny wynik?

⇒ Analiza 24 markerów DNA – dzięki czemu matka nie musi brać udziału w badaniu, a rezultat będzie zgodny z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

⇒ Doświadczenie w wykonywaniu badań DNA – znalazłeś tańsze badanie na ojcostwo w Katowicach? Sprawdź, czy nie jest wykonywane przez pośrednika, w laboratorium analitycznym bez doświadczenia w genetyce. Geneticus posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji testów na ojcostwo.

⇒ Certyfikaty i kontrole zewnętrzne – takie certyfikaty jak Gednap i ISFG potwierdzają wysoką jakość badań i niezależność w działaniu. Zobacz certyfikaty laboratorium…

⇒ Profile genetyczne na wyniku – dowód, że test na ojcostwo został na pewno wykonany.

⇒ Możliwość umieszczenia danych osobowych na wyniku – dzięki czemu rezultat będzie bardziej wiarygodny np. dla prokuratora. W bardzo tanich laboratoriach najczęściej badanie wykonane jest zawsze anonimowo! Poczytaj, dlaczego test na ojcostwo bez danych osobowych ma niższą wartość dowodową…

Pamiętaj! Jeśli wykonasz test na ojcostwo w Geneticus, nie musisz go nigdy powtarzać. Tymczasem coraz częściej zgłaszają się do nas Pacjenci, którzy wcześniej zrobili badanie w niepewnym laboratorium i chcą zrealizować je raz jeszcze.

Jak i gdzie zrobić test na ojcostwo w Katowicach?

Test na ojcostwo w Katowicach zrobisz tak naprawdę z dowolnego miejsca – również własnego domu. Zapewniamy 100% dyskrecji na każdym etapie, więc nie musisz martwić się, że o badaniu dowie się ktoś niepowołany.

Poczytaj więcej: Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Testy na ojcostwo Katowice – krok po kroku:

  1. Zamów zestaw do pobrania próbek z bezpłatną dostawą w 24 h – na dowolny adres.
  2. Pobierz próbki – wymazy z policzka lub próbki dyskretne, np. smoczek, maszynkę do golenia, włosy (w zestawie znajduje się instrukcja).
  3. Odeślij próbki bezpłatnym kurierem, pocztą lub zanieś do najbliższego punktu Access Point.
  4. Odbierz wynik on-line i/lub listownie.

Chcesz zrobić badanie na ojcostwo w Katowicach w placówce? Skontaktuj się z konsultantem, który znajdzie dla ciebie najbliższą placówkę i umówi na badanie.

Ile kosztuje badanie na ojcostwo w Katowicach?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje badanie na ojcostwo, odwiedź nasz >> CENNIK <<. Oferujemy jedne z najtańszych badań na rynku – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę doświadczenie, certyfikaty i wysoką jakość analiz. Najtańsze badanie z danymi osobowymi!

Jakie próbki nadają się do badania na ojcostwo?

Test na ojcostwo w Katowicach zrobisz na podstawie dowolnych próbek. Nadają się zarówno wymazy z policzka – których pobranie jest szybkie, proste i bezbolesne – jak i próbki dyskretne. Do badania DNA na ojcostwo możesz przekazać np. chusteczkę z katarem, gryzaczek, słomkę po napoju, kubek, sztućce i wiele innych materiałów. Każda próbka jest tak samo pewna.


opinieopinie

4/5 - (23 głosów / głosy)
4/5 - (23 głosów / głosy)

 

Data publikacji: , Aktualizacja: