Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Dyskrecja przy testach na ojcostwo jest niezwykle ważna dla Twojego komfortu – i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego. Na etapie wyboru odpowiedniego laboratorium i badania często nie zdajesz sobie jednak do końca sprawy, jakie „ślady” może pozostawić realizowany przez Ciebie test.

Możliwość płatności tylko z konta internetowego, brak hasła bezpieczeństwa, udzielenie informacji o Twoim badaniu każdej osobie, która tylko zadzwoni do laboratorium, przesyłka z danymi laboratorium na kopercie… To tylko niektóre problemy, które mogą się pojawić, jeśli zdecydujesz się na laboratorium bez procedur bezpieczeństwa.

W Geneticus dbamy o dyskrecję na każdym etapie badania DNA: od momentu zamówienia zestawu do pobierania próbek, przez kontakt z obsługą Pacjenta, aż po płatność i wysyłkę wyniku. Masz więc zagwarantowane całkowite bezpieczeństwo. Nikt niepowołany nie dowie się o realizowanym badaniu.

Na skróty:

Dyskretna przesyłka zestawu i wyniku – na dowolny adres

dyskretny test ojcostwa, dyskretny test na ojcostwo, dyskretne testy na ojcostwo

Tak wygląda dyskretna przesyłka UPS bez oznaczeń laboratorium [kliknij, żeby powiększyć].

Zamówienie zestawu do pobierania próbek, a później wyników, jest możliwe na dowolny adres. Można skorzystać z poczty, kuriera, paczkomatu, poste restante czy przesyłki do punktu (np. na stację benzynową czy Access Point UPS). Nie ma więc konieczności podawania adresu domowego. Również wynik badania DNA na ojcostwo może być przekazany na dowolny adres i/lub on-line.

Jeśli sobie życzysz, przesyłka pakowana jest do koperty bez żadnych oznakowań, logo czy pieczątek laboratorium. Jej nadawcą będzie osoba prywatna.

Masz także możliwość wykorzystania dyskretnej płatności przekazem pocztowym (w zestawie znajduje się blankiet) lub zapłaty za zestaw przy odbiorze.

Dzięki temu:

  • dyskretny test ojcostwa, dyskretny test na ojcostwo, dyskretne testy na ojcostwomożesz wybrać taki adres, jaki jest dla Ciebie dyskretny, bezpieczny i wygodny – np. jeśli nie chcesz czekać na kuriera, wystarczy wybrać dogodny paczkomat czy punkt odbioru;
  • możesz ukryć przed innymi, co tak naprawdę zamawiasz – przesyłka bez danych laboratorium powoduje, że nikt nie domyśli się jej zawartości;
  • możesz uniknąć jakichkolwiek śladów na koncie bankowym.

Wdrożone procedury bezpieczeństwa – nikt niepowołany nie dowie się o badaniu

Geneticus stosuje szereg procedur bezpieczeństwa. Przykładowo:

 Tylko kontakt zwrotny: informacje na temat badania ojcostwa udzielane są tylko i wyłącznie na numer telefonu, który zostaje podany w zleceniu. Jeśli do laboratorium zgłosi się osoba z pytaniem na temat testu, zostanie poproszona np. o nazwisko lub numer zlecenia. Następnie pracownik sprawdzi, jaki numer telefonu został podany do tego zlecenia i później na niego oddzwoni.

Kontakt tylko na dane pozostawione w formularzu zlecenia badania.

Ustalone hasło bezpieczeństwa: informacje o badaniu na ojcostwo są udzielane wyłącznie po podaniu ustalonego wcześniej hasła bezpieczeństwa, które znasz tylko Ty.

Dzięki temu:

  • nikt niepowołany nie dowie się o badaniu – nawet o tym, że jest ono w ogóle wykonywane. To ważne, ponieważ niektóre laboratoria udzielają informacji „pierwszej lepszej” osobie, co może narazić Pacjenta na nieprzyjemności…

Możliwość zlecenia badania anonimowo – żeby zapewnić całkowitą dyskrecję

Jeśli sobie życzysz i chcesz zachować całkowitą anonimowość, masz możliwość wyboru zlecenia anonimowego testu na ojcostwo. Dzięki temu na formularzu zlecenia, próbkach i wyniku nie znajdują się żadne dane osobowe badanych. Wszystko zostaje opisane w następujący sposób: „dziecko”, „matka” oraz „domniemany ojciec”.

Możesz również oczywiście wykonać badanie z danymi osobowymi – a taki wynik pokazać potem drugiej stronie, np. matce dziecka czy prokuraturze. Poczytaj więcej…

Możliwość przekazania próbek dyskretnych – np. włosów, szczoteczki, maszynki

Test na ojcostwo możesz wykonać na podstawie dowolnych próbek – także dyskretnych, które łatwo zebrać. Do badania nadają się np. włosy, maszynka do golenia, szczoteczka do zębów, smoczek, niedopałek papierosa, kubek, butelka czy puszka po napoju, a nawet guma do żucia, patyczek z loda czy nadgryziony wafelek!

Ochrona danych osobowych – Twoje dane są bezpieczne

Dane osobowe wszystkich badanych osób są całkowicie bezpieczne i ściśle chronione. Wykorzystuje się je jedynie na potrzeby realizacji badania. Nie ma więc żadnych obaw, że dostaną się one w niepowołane ręce. Laboratorium wykorzystuje szereg procedur, dzięki którym dane te są bezpieczne.


Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img

Co jest dla Ciebie najważniejsze w teście na ojcostwo?

Zobacz wyniki

 

Data publikacji: , Aktualizacja: