Dyskretny test ojcostwa

Dyskrecja przy testach na ojcostwo jest niezwykle ważna dla komfortu klientów. Dbamy o nią na każdym etapie badania: od momentu zamówienia zestawu do pobierania próbek, przez kontakt z obsługą klienta, po wysyłkę wyniku.

Dyskrecja podczas wysyłania zestawu oraz wyniku testu

Umożliwiamy klientom zamówienie zestawu do pobierania próbek, a później wyników, na dowolny adres. Można skorzystać z poczty, kuriera, paczkomatu, poste restante czy przesyłki do punktu (np. na stację benzynową czy do apteki). Nie ma więc konieczności podawania adresu domowego, co zapewnia dyskrecję i wygodę. Wynik badania może być również przekazany drogą telefoniczną lub na adres e-mail.

Co więcej, na życzenie klienta przesyłka pakowana jest do koperty bez żadnych oznakowań, logo czy pieczątek laboratorium. Dzięki temu nikt nie domyśli się jej zawartości.

Dyskrecja – możliwość realizacji badań anonimowo

Klient ma możliwość wyboru zlecenia badań anonimowych. Dzięki temu na formularzu zlecenia, próbkach i wyniku nie znajdują się żadne dane osobowe badanych. Wszystko zostaje opisane w następujący sposób: „dziecko”, „matka” oraz „domniemany ojciec”. Dzięki temu można zachować pełną dyskrecję i mieć pewność, że nikt nigdy nie ujawni danych osób badanych.

Dyskrecja – bezpieczeństwo danych osobowych

Dane osobowe wszystkich badanych osób są całkowicie bezpieczne i ściśle chronione. Wykorzystuje się je jedynie na potrzeby realizacji badania. Nie ma więc żadnych obaw, że dostaną się one w niepowołane ręce. Laboratorium wykorzystuje szereg procedur, dzięki którym dane te są bezpieczne.

Przykładowo, informacje na temat badania udzielane są tylko i wyłącznie na numer telefonu, który zostaje podany w zleceniu. Jeśli do laboratorium zgłosi się osoba z pytaniem na temat testu, zostanie poproszona np. o nazwisko lub numer zlecenia. Następnie pracownik sprawdzi, jaki numer telefonu został podany i później na niego oddzwoni. Informacja o wyniku udzielona będzie natomiast wyłącznie po podaniu ustalonego wcześniej hasła.

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img

Co jest dla Ciebie najważniejsze w teście na ojcostwo?

Zobacz wyniki