Cena badań na ojcostwo w polskich miastach

Badania na ojcostwo należą do grona nowoczesnej diagnostyki, dzięki której można potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo/macierzyństwo z dokładnością do 99,9%. Badanie można wykonać nawet bez wychodzenia z domu – wystarczy zamówić badanie w wybranym laboratorium i odebrać od kuriera lub z paczkomatu zestaw pobraniowy. Test na ojcostwo cena jest zmienna, zależy od wielu czynników, na które pacjent nie zawsze ma wpływ.

Test na ojcostwo cena Katowice
Test na ojcostwo cena Warszawa
Test na ojcostwo cena Wrocław
Test na ojcostwo cena Poznań

Test na ojcostwo cena Katowice

W Katowicach można znaleźć laboratoria genetyczne, w których warto wykonać badanie DNA. W przypadku badań na ojcostwo na podstawie wymazu z policzka, można liczyć na atrakcyjną cenę oscylującą w okolicy 400-600 złotych. Cena dotyczy badań wykonywanych przy wykorzystaniu gotowych zestawów pobraniowych, kiedy próbki są odsyłane do laboratorium. Takie badanie jest nie tylko tanie, ale również szybkie i bezpieczne.

Test na ojcostwo cena Warszawa

Warszawa posiada szeroką bazę laboratoriów genetycznych, które oferują najbardziej zaawansowane analizy. Należy do nich badanie na ojcostwo prenatalne, które można wykonywać od 8 lub 15 tygodnia ciąży (w zależności od typu próbki). Test na ojcostwo w ciąży jest najdroższy spośród wszystkich tego typu badań – koszt wykonania analizy DNA waha się między 2 a 7 tysiącami złotych.

Test na ojcostwo cena Wrocław

Wrocław jest kolejnym miastem, w którym bez większych problemów można wykonać badania DNA na ojcostwo. Przykładem może być badanie na ojcostwo wykonywane do celów sądowych. Teoretycznie wygląda ono tak jak standardowe badanie DNA, konieczne jest jednak zachowanie narzuconych przez sąd procedur. Koszt takiego badania we Wrocławiu to około 1500-1700 złotych.

Test na ojcostwo cena Poznań

Test na ojcostwo cena w Poznaniu zależy od typu wybranego badania. W tym mieście można skorzystać np. z testu na ojcostwo na podstawie mikrośladów. Badanie wymaga zaawansowanej analizy, jednak daje znacznie szersze możliwości diagnostyczne. W przypadku wyboru tego typu badania należy liczyć się z kosztem wynoszącym około 700-1100 złotych.

Data publikacji: , Aktualizacja: