Formy płatności za badanie ojcostwa

Formy płatności za badanie ojcostwa

Formy płatności za badanie

Za test na ojcostwo płaci się prosto i szybko. Opłatę za badanie można uregulować od razu w całości lub rozłożyć płatność na dwie części. Udostępniamy kilka form płatności – za pobraniem, przelewem na konto czy też korzystając z systemu ratalnego.

Przesyłka za pobraniem

Płatność  (za sam zestaw lub całe badanie) można uregulować, kiedy listonosz  lub kurier przyniesie przesyłkę z zestawem.

Przelew bankowy

Dane do płatności wraz z numerem konta znajdziesz w zestawie. Możemy Ci je także przekazać telefonicznie, przesłać na e-mail lub podać na czacie online.

Ważne! Płatności za test ojcostwa może dokonać dowolna osoba (nie musi nią być zleceniodawca badania). Prosimy tylko, aby w tytule przelewu wpisać „Imię i nazwisko” osoby zlecającej test.

Jeżeli chcesz, abyśmy od razu po złożeniu zamówienia wysłali zestaw i nie czekali aż płatność się zaksięguje, możesz przesłać do nas potwierdzenie na adres e-mail: kontakt@geneticus.pl

Raty z kurierem

U nas możesz skorzystać z systemu ratalnego na bardzo preferencyjnych warunkach. Na początku przeprowadzamy rozmowę telefoniczną w celu sprawdzenia zdolności kredytowej. Trwa to ok. 5 minut,  a decyzję o przyznaniu ci kredytu podejmujemy od razu. Jeżeli jest ona pozytywna kurier przywozi do podpisania umowę. Czytaj więcej o płatności w ratach

Najczęstsze pytania

  • Na jakie konto mam wpłacić pieniądze?

Numer konta oraz wszelkie dane udostępnimy Ci mailowo lub na czacie. Napisz do nas!

  • Kiedy muszę zapłacić za badanie?

Opłatę za test DNA na ojcostwo możesz podzielić na dwie części. Najpierw zapłacić za sam zestaw, a w dniu wysyłki próbek resztę kwoty.

  • Czy płatnikiem może być inna osoba?

Tak. Opłaty za badanie na ojcostwo może dokonać osoba, która nie bierze udziału w badaniu. Prosimy tylko w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko osoby zlecającej test.

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: