Formy płatności za badanie ojcostwa

Formy płatności za badanie

Za test na ojcostwo płaci się prosto i szybko. Opłatę za badanie można uregulować od razu w całości lub rozłożyć płatność na dwie części. Udostępniamy kilka form płatności – za pobraniem, przelewem na konto czy też korzystając z systemu ratalnego.

Przesyłka za pobraniem

Płatność  (za sam zestaw lub całe badanie) można uregulować, kiedy listonosz  lub kurier przyniesie przesyłkę z zestawem.

Przelew bankowy

Dane do płatności wraz z numerem konta znajdziesz w zestawie. Możemy Ci je także przekazać telefonicznie, przesłać na e-mail lub podać na czacie online.

Ważne! Płatności za test może dokonać dowolna osoba (nie musi nią być zleceniodawca badania). Prosimy tylko, aby w tytule przelewu wpisać „Imię i nazwisko” osoby zlecającej test.

Jeżeli chcesz, abyśmy od razu po złożeniu zamówienia wysłali zestaw i nie czekali aż płatność się zaksięguje, możesz przesłać do nas potwierdzenie na adres e-mail: kontakt@geneticus.pl

 

Raty z kurierem

U nas możesz skorzystać z systemu ratalnego na bardzo preferencyjnych warunkach. Na początku przeprowadzamy rozmowę telefoniczną w celu sprawdzenia zdolności kredytowej. Trwa to ok. 5 minut,  a decyzję o przyznaniu ci kredytu podejmujemy od razu. Jeżeli jest ona pozytywna kurier przywozi do podpisania umowę. Czytaj więcej o płatności w ratach

.

Najczęstsze pytania:

Na jakie konto mam wpłacić pieniądze?

Numer konta oraz wszelkie dane udostępnimy Ci mailowo lub na czacie. Napisz do nas!

Kiedy muszę zapłacić za badanie?

Opłatę za test możesz podzielić na dwie części. Najpierw zapłacić za sam zestaw, a w dniu wysyłki próbek resztę kwoty.

Czy płatnikiem może być inna osoba?

Tak. Opłaty za badanie może dokonać osoba, która nie bierze udziału w badaniu. Prosimy tylko w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko osoby zlecającej test.

.

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img