Zestaw do testu na ojcostwo

Zestaw do pobrania próbek

Domowy zestaw do pobrania próbek pozwala wykonać test na ojcostwo w dowolnym miejscu świata i pobrać próbki samodzielnie. W środku znajdziesz sterylne wymazówki, którymi pobierzesz wymazy z policzka, formularz zlecenia badania DNA, cennik, rękawiczki oraz zaadresowaną kopertę zwrotną, w której możesz odesłać próbki. Z takim zestawem wykonanie badania na ojcostwo będzie łatwe i szybkie.

Tego dowiesz się z artykułu:

Co warto wiedzieć o zestawie do pobrania próbek DNA? 4 fakty

  • Zestaw jest ważny przez 2 lata.
  • Możesz zwrócić zestaw w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.
  • Zamawiając zestaw, możesz zrezygnować ze zlecenia badania DNA na ojcostwo (zamówienie zestawu nie obliguje do wykonania badania).
  • Koszt zestawu (87 zł) odliczasz od ceny badania (nie jest to koszt dodatkowy).

Jak zamówić zestaw do testu na ojcostwo?

Zamówienie zestawu do testu na ojcostwo jest bardzo proste i szybkie. Możesz skontaktować się z nami przez telefon, na czacie, mailowo lub zamówić zestaw przez stronę. Skontaktuj się: kom. 575 347 086, adres: kontakt@geneticus.pl


Co zawiera zestaw do testu na ojcostwo?

Po pierwsze: w zestawie znajdują się WYMAZÓWKI – są to dłuższe patyczki  zakończone bawełnianą główką. Przypominają one zwykłe patyczki do ucha, tylko są nieco dłuższe. W zestawie znajdują się 4 komplety wymazówek opisane jako „Domniemany ojciec”, „Dziecko” i 2x „Rezerwa”. W jednym komplecie znajdują się dwie wymazówki , którymi należy potrzeć prawy i lewy policzek.

Po drugie: FORMULARZ ZLECENIA BADANIA –  zlecając badanie ojcostwa, należy wypełnić i podpisać formularz zlecenia badania. Składa się on z dwóch kartek, wersji oryginalnej dla laboratorium i kopii, która jest dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz pierwszą stronę, a wszystkie dane automatycznie będą uzupełnione na drugiej.

Po trzecie: RĘKAWICZKI – jeżeli tylko masz możliwość, przed pobraniem załóż rękawiczki. W przeciwnym razie zachowaj ostrożność i nie dotykaj rękoma powierzchni, którą będzie pobierany materiał.

Po czwarte: KOPERTA ZWROTNA – pobrane próbki oraz wypełniony formularz włóż do koperty i odeślij do laboratorium. Możesz również zamówić bezpłatnego kuriera telefonicznie lub przez naszą stronę.

Czy do testu na ojcostwo konieczny jest zestaw?

Jeśli chcesz zrobić test DNA na ojcostwo na wymazach z policzka (przynajmniej od jednej z osób), warto zamówić zestaw i wykorzystać go do badania. Jeśli zależy Ci na czasie, możesz jednak zamiast wymazówek wykorzystać zwykłe patyczki higieniczne. Wystarczy obciąć główkę z jednej strony i potrzeć policzek w taki sam sposób, jak wymazówką, a potem powtórzyć wszystko na drugim policzku.

Możesz również przygotować próbki dyskretne, np. smoczek, włosy z cebulkami, maszynkę do golenia, szczoteczkę do zębów. Takie próbki spakuj każdą osobno do czystej papierowej koperty i opisz, np. „dziecko”, „ojciec”.

Pamiętaj! Jeśli chcesz zrobić badanie ojcostwa bez zamówienia zestawu, również konieczne jest dołączenie do przesyłanych próbek wypełnionego formularza. Formularz zlecenia badania możesz ściągnąć z naszej strony (formularze zlecenia badania) lub poprosić o przesłanie go na maila.


Więcej informacji:

.

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: