Opinie o Geneticus

Jestem bardzo zadowolony, naprawdę mogę polecić każdemu! Nie myślałem, że tak szybko i prosto można zrobić badanie ojcostwa… Zawsze kojarzyło mi się to z czymś skomplikowanym, pobraniem krwi etc.  A tu niespodzianka! POLECAM. Anonimowy, 15 listopada 2018 r.
Witam, chciałem podziękować za wykonanie badania i polecić Geneticus wszystkim osobom, które zastanawiają się nad testem na ojcostwo. Anonimowy, 6 listopada 2018 r.
Polecam Geneticus każdemu, kto waha się, czy wykonać test na ojcostwo. Naprawdę warto, bo badanie nie jest drogie, wszystko można szybko i sprawnie zorganizować, a wynik pozwala odetchnąć z ulgą. Ja dość długo się zastanawiałem, czy w ogóle zdecydować się na test, ale teraz wiem, że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Adrian L., 30 października 2018 r.
Właśnie odebrałem wyniki i chciałem bardzo podziękować za wykonanie badania – fajnie wreszcie czuć się pewnie i spokojnie 🙂 Szczególnie dziękuję miłej pani konsultantce, która poprowadziła mnie od A do Z i pomogła wybrać badanie, a potem cierpliwie odbierała każdy mój telefon! Bogdan Z., 20 października 2018 r.
Przeglądałem wiele ofert i padło na Geneticus – z czego bardzo się cieszę. Wszystko szybko i na czas, profesjonalnie i do tego w przystępnej cenie. Robiłem badanie na 24 markerach DNA (ja i dziecko), wymazy pobrałem w domu. Na pewno było warto, żeby spokojnie spać. Anonimowy, 9 października 2018 r.
Naprawdę polecam, takie badanie wykonuje się raz w życiu i wszystko musi być jak najlepiej. Tutaj było! POLECAM jeszcze raz, jeśli ktoś się waha. Borys Ch., 27 września 2018 r.
Fachowo i szybko, o to mi chodziło – jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na badanie w Geneticus! Wszystko super!!! Anonimowy, 16 września 2018 r.
Nie miałem pewności co do ojcostwa i co tu kryć – była to bardzo niekomfortowa dla mnie sytuacja. Na szczęście pani konsultantka z Geneticus pomogła mi wybrać badanie dla mnie (24 markery DNA, badałem tylko siebie i dziecko), co pozwoliło mi sprawdzić, czy to rzeczywiście ja jestem ojcem. Na szczęście tak i teraz mogę spać spokojnie. Dziękuję! Anonimowy, 5 września 2018 r.
Niska cena i wysoka jakość – to dwie cechy, które charakteryzują Geneticus. Myślę, że każdy będzie zadowolony. Anonimowy, 28 sierpnia 2018 r.
POLECAM GENETICUS!!! Wykonywałem badanie na podstawie smoczka dziecka i wymazu ode mnie – wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a w razie wątpliwości od razu kontaktowałem się z panią konsultantką, która odpowiadała na moje pytania. Kuba K., 20 sierpnia 2018 r.
Witam, dziękuję za pomoc w uzyskaniu pewności co do ojcostwa. Miły kontakt, szybki wynik – czego chcieć więcej? Polecam! Andrzej Z., 8 sierpnia 2018 r.
Dziękuję Państwu za realizację badania na ojcostwo. Cieszę się, że zdecydowałem się na Geneticus i polecam każdemu, komu zależy na pewności. Anonimowy, 25 lipca 2018 r.
Zdecydowałem się na badanie 24 markerów DNA (skoro to najwyższa pula na rynku, to bez wahania się zdecydowałem). Głupio się przyznać, ale na początku nie wiedziałem, o co w tym chodzi, dlatego napisałem na czacie i pani mi wytłumaczyła bardzo prostym językiem. Dziękuję za miłą pomoc i szybkie wykonanie testu! Anonimowy, 10 lipca 2018 r.
Polecam każdemu Geneticus! Cieszę się, że zdecydowałem się tu wykonać badanie na ojcostwo. Super, że do wyboru są też paczkomaty, bo pracuję w nieregularnych godzinach i ciężko mi się umówić z kurierem czy podejść na pocztę. Jan B., 27 czerwca 2018 r.
Długo zwlekałem ze zrobieniem testu na ojcostwo – myślałem, że będzie to trzeba załatwiać jakoś przez sąd czy coś, a ja chciałem mieć wynik tylko dla siebie, dla świętego spokoju. Ale okazało się, że wystarczyło zbadać tylko mnie i syna (teraz już mam pewność, że rzeczywiście mojego) i nawet nie musiałem podawać danych osobowych. Anonimowy, 13 czerwca 2018 r.
Właśnie odebrałem wynik (wybrałem dyskretną kopertę i do tego paczkomat) i jestem bardzo zadowolony, więc serdecznie polecam każdej osobie, która chce zrobić test na ojcostwo. Fajnie, że wynik był mi też przekazany przez telefon i mailem, więc od razu wszystkiego się dowiedziałem, a potem tylko odebrałem sobie wynik w formie dokumentu. Anonimowy, 4 czerwca 2018 r.
POLECAM GENETICUS. Jestem bardzo zadowolony. Najpierw chciałem zrobić badanie anonimowo, ale jednak zdecydowałem na to z danymi. To był strzał w dziesiątkę, bo dzięki temu prokurator zdecydował się wnieść pozew o zaprzeczenie ojcostwa (mój termin już dawno minął). Maciej, 28 maja 2018 r.
Dziękuję Geneticus za wykonanie badania – super podejście, profesjonalizm, rzetelna pomoc, no i co najważniejsze szybki wynik i wszystko dokładnie opisane. POLECAM! Anonimowy, 17 maja 2018 r.
Witam, wczoraj odebrałem wyniki badania i na świeżo mogę z całego serca polecić Geneticus. Wszystko przebiegło szybko, a zawsze myślałem, że zrobienie takiego testu trwa kilka tygodni! Do tego nie musiałem za nic dopłacać, wysyłka zestawu i wyniku była w cenie (czyli kilkadziesiąt złotych w kieszeni). Jarek B., 9 maja 2018 r.
Tanio, szybko i dyskretnie – czego chcieć więcej? Dla mnie 3 najważniejsze wartości, więc z czystym sumieniem polecam Geneticus. Anonimowy, 5 maja 2018 r.
Polecam Geneticus wszystkim osobom, które chcą zyskać pewność co do ojcostwa za małe pieniądze i którym zależy na dyskrecji. Zestaw przyszedł do mnie bardzo szybko i co najważniejsze – bez pieczątek laboratorium czy innych opisów, skąd jest paczka. Wynik też przyszedł w dyskretnej kopercie. A naprawdę zależało mi na dyskrecji, żeby uniknąć niewygodnych pytań… Anonimowy, 30 kwietnia 2018 r.
Wykonanie testu na ojcostwo Geneticus jest szybkie i proste, a do tego tanie. Łatwo można zamówić sobie zestaw do domu (zamówiłem przez telefon), a pobranie próbek zajmuje dosłownie chwilę. Każdemu polecam! Maciej B., 19 kwietnia 2018 r.
Witam chciałem podziękować za profesjonalne wykonanie badania i za rozwianie moich wątpliwości, które dręczyły mnie już kilka lat. Duży plus za szybką wysyłkę zestawu i wyniku! Anonimowy, 9 kwietnia 2018 r.
Polecam! Szybka i anonimowa wysylka zestawu a potem wyniku – zapakowane tak ze nikt nie ma szans domyslic sie co jest w paczce. Anonimowy, 31 marca 2018 r.
Wszystko na najwyższym poziomie – chociaż cena testu jest naprawdę niska! Pełen profesjonalizm i wynik po polsku, na czym bardzo mi zależało (słyszałem, że inne tak tanie badania często oferują wynik w języku obcym). Anonimowy, 23 stycznia 2018 r.
Świetny kontakt, fachowa pomoc, niska cena… Same plusy! No i bardzo miła pani konsultantka, która rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Polecam! Kuba, 17 grudnia 2017 r.
Witam, chcialem podziekowac Geneticus za pomoc w sprawdzeniu, ze to rzeczywiscie ja jestem ojcem. Na wyniku wszystko jest dokladnie opisane, wiec od razu wiadomo. Piotr K., 20 listopada 2017 r.
Polecam wszystkim badania na ojcostwo Geneticus. Wszystko przebiegło bardzo szybko – zdecydowałem się na pobranie próbek w domu, co było strzałem w dziesiątkę (nie musiałem nigdzie jechać, na co nie miałbym czasu). Wynik przyszedł po kilku dniach do siedziby mojej firmy – tak jak zamówiłem. A.M., 15 października 2017 r.
Robiłem test anonimowo, wszystko odbyło się dyskretnie i szybko, a ja nareszcie mam pewność! Polecam Geneticus wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości. Anonimowy, 27 sierpnia 2017 r.
Polecam testy Geneticus wszystkim tym, którym zależy na wysokiej jakości przy niskiej cenie. Przeglądałem różne oferty na rynku i zdecydowałem się na Geneticus. Nie dość, że zapłaciłem naprawdę niewiele, to jeszcze dostałem wynik po polsku, wszystko dokładnie opisane i już nie muszę się niczym martwić. Dziękuję!Maciej, 13 maja 2017 r.
Przed chwilą odebrałem wynik badania na ojcostwo, który zamówiłem do paczkomatu. Nie chciałem, żeby przychodził do domu czy pracy – zawsze znajdzie się ktoś, kto zadaje niewygodne pytania. Zależało mi na dyskrecji, a przesyłka nie miała żadnych pieczątek laboratorium. Dzięki temu, bez zbędnego, dodatkowego stresu, zyskałem pewność, że to na pewno ja jestem tatą. Uczucie nie do opisania! Anonimowy, 31 marca 2017 r.
Tanio, szybko, sprawnie! Dzięki Wam właśnie tak udało mi się wykonać test na ojcostwo. Serdecznie polecam. M. W., 6 stycznia 2017 r.
Test jest tani (chyba najniższa cena na rynku), próbki można pobrać samemu w domu, a wynik jest dostępny po kilku dniach – dla mnie same plusy. Polecam! Wojtek, 7 listopada 2016 r.
Dużo pracuję i nie mam czasu na to, żeby jechać do przychodni, pobierać próbki, szukałem więc takiego testu, żeby móc wszystko zrobić w domu. Geneticus to był strzał w dziesiątkę – przez internet zamówiłem zestaw, pobrałem próbki w domu i za darmo odebrał je kurier.  W kilka dni miałem wynik na mailu. Nie myślałem, że wszystko uda się załatwić tak szybko – a pomyśleć, ile zwlekałem z powodu „braku czasu”! Jan, 21 sierpnia 2016 r.
Szybka przesyłka zestawu i wyniku, a pobranie próbek to nic trudnego – każdy może to zrobić w domu bez żadnego problemu. Anonimowy, 6 czerwca 2016 r.
Do wykonania testu Geneticus zachęciły mnie przede wszystkim niska cena i możliwość realizacji badania bez wychodzenia z domu. Pobranie próbek było łatwiejsze niż myślałem, nic nie bolało, a wynik dostałem w kilka dni pocztą. Czyli wszystko szybko i bez problemów, więc polecam! Anonimowy, 17 kwietnia 2016 r.

Chcesz podzielić się opinią? Napisz do nas na kontakt@geneticus.pl