Tani test na ojcostwo – szybko, pewnie i dyskretnie

tani test na ojcostwo, tanie testy na ojcostwoTani test na ojcostwo można wykonać szybko, prosto i bez wychodzenia z domu. Wynik – niezależnie od tego, jakie materiały DNA dostarczysz do badania – jest pewny i jednoznaczny. Wystarczy pobrać próbki od dziecka i domniemanego ojca za pomocą zamówionego wcześniej zestawu. Zestaw do badania DNA na ojcostwo wysyłamy dyskretnym kurierem, pocztą na dowolnie wskazany adres (domowy, zaufanej osoby czy zakładu pracy) lub nawet do paczkomatu.

Przesyłka może być w formie dyskretnej, bez danych laboratorium. Nadawcą jest wówczas osoba prywatna i nikt nie będzie mógł domyślić się, co zawiera koperta. Pobrane próbki wystarczy zapakować do koperty zwrotnej i odesłać do laboratorium wraz z formularzem zlecenia badania. Zachowana jest pełna dyskrecja na każdym etapie badania na ojcostwo.

Tanie testy na ojcostwo – wynik zgodny z rekomendacją PTMSiK

Pewny wynik tanich testów na ojcostwo to taki, kiedy potwierdzenie ojcostwa wydawane jest z prawdopodobieństwem ponad 99,9999%. Takie rekomendacje daje Polskie Towarzystwo Medycyny Sądowej i Kryminologii. Sam wynik taniego testu na ojcostwo powinien zawierać:

  • Profile genetyczne  – dzięki temu masz pewność, że tani test na ojcostwo został rzetelnie wykonany. Na wyniku znajdują się też m.in. jego słowna interpretacja, opis wykorzystanej metody oraz pieczątki i podpisy osób wykonujących badanie. Co ważne, wynik taniego testu na ojcostwo zawsze jest w języku polskim.
  • Dane osobowe – jeśli wykonujesz tani test na ojcostwo na podstawie wymazów z policzka, na wyniku mogą znaleźć się dane osobowe uczestników. Taki rezultat można przedstawić drugiej stronie, a także wykorzystać w sądzie, np. w sprawach o ustalenie ojcostwa czy alimenty. Sąd przychylniej patrzy na wyniki badań DNA z danymi osobowymi.

Interpretacja wyniku potwierdzającego ojcostwo:

„Prawdopodobieństwo biologicznego ojcostwa wynosi powyżej 99,9999%, w związku z tym ojcostwo badanego domniemanego ojca w stosunku do badanego dziecka zostało praktycznie potwierdzone.”

Interpretacja wyniku wykluczającego ojcostwo:

„Biologiczne ojcostwo badanego domniemanego ojca wobec badanego dziecka zostało w 100% wykluczone.”

Tanie testy na ojcostwo – dyskrecja i poufność danych osobowych

Bardzo istotne jest, aby na każdym etapie badania na ojcostwo zadbać o dyskrecję i aby dane były całkowicie bezpieczne, ściśle chronione i wykorzystywane tylko na potrzeby konkretnego taniego testu na ojcostwo. Zawsze wykorzystujemy konkretnie określone procedury. Nigdy w pierwszym kontakcie nie przekazujemy żadnych informacji o badaniu ojcostwa, zawsze oddzwaniamy do zleceniodawcy na numer podany na formularzu. Wszelkie informacje przekazujemy po potwierdzeniu hasła.

tani test na ojcostwo, tanie testy na ojcostwoMożesz również wybrać dyskretną przesyłkę zestawu i wyniku – bez logo, pieczątek czy oznakowań laboratorium, dzięki czemu nikt nie domyśli się, co zawiera przesyłka. Jeśli chcesz, możesz wybrać anonimowy tani test DNA na ojcostwo – bez danych osobowych uczestników.

Tani test na ojcostwo z innej próbki niż wymaz z policzka

Do testu na ojcostwo można dostarczyć również inne materiały DNA, np. włosy z cebulkami, plamy krwi, szczoteczkę do zębów, chusteczkę z katarem, filtr z papierosa, puszkę po napoju, maszynkę do golenia, smoczek, słomkę od napoju, gryzaczek i wiele innych próbek.

Każda próbka DNA jest tak samo pewna – bez względu na to, jaką zdobędziesz. Badane fragmenty DNA są niezmienne i identyczne w każdej komórce ludzkiego ciała.

Co ważne, na wybraną próbkę otrzymasz gwarancję – jeśli nie będzie nadawała się do testu na ojcostwo, możesz przesłać dodatkową całkowicie bezpłatnie!

 

tani test na ojcostwo, tanie testy na ojcostwo

Tanie testy na ojcostwo w certyfikowanym laboratorium

Tani test na ojcostwo przeprowadzany jest w polskim laboratorium, które od wielu lat specjalizuje się w testach na ojcostwo. Regularnie poddaje się kontrolom zewnętrznym, dzięki czemu posiada m.in. uznawane na całym świecie certyfikaty GEDNAP i ISFG. To potwierdza jakość przeprowadzanych analiz. Więcej o laboratorium

Tani test na ojcostwo – sprawdź cennik

Aby dowiedzieć się ile kosztuje badanie na ojcostwo, odwiedź nasz >> CENNIK <<. Oferujemy jedne z najtańszych badań na rynku – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę doświadczenie, certyfikaty i wysoką jakość analiz. Najtańsze badanie z danymi osobowymi!tani test na ojcostwo, tanie testy na ojcostwo

Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: