Test na ojcostwo Kraków – gdzie zrobić badania ojcostwa w Krakowie?

100% wiarygodny i dyskretny test na ojcostwo w Krakowie – dla ojca i dziecka w niskiej cenie

test na ojcostwo Kraków, testy na ojcostwo Kraków, badania na ojcostwo Kraków, badanie na ojcostwo Kraków, badania ojcostwa Kraków, badanie ojcostwa Kraków

Jak zlecić test na ojcostwo w Krakowie? Tak naprawdę potrzebne jest zamówienie zestawu do wykonania badania w domu lub dowolnym miejscu. Taki zestaw zamówisz pocztą, kurierem UPS, do punktu Access Point albo do paczkomatu. Możesz ponadto zrealizować badania na ojcostwo w Krakowie w punkcie pobrań. Próbkami do takiego testu mogą być wymazy z wewnętrznej strony policzka albo np. gryzaczek, słomka po napoju czy włosy.

Aby przeprowadzenie testu na ojcostwo było możliwe, nie jest potrzebna pisemna zgoda matki. Co więcej: na wyniku mogą znaleźć się dane osobowe badanych. To zwiększy wiarygodność wyniku. Badanie można oczywiście wykonać też całkowicie anonimowo. Bez względu na Twoją decyzję – dbamy o dyskrecję.

Test na ojcostwo Kraków – tego dowiesz się z artykułu:

Test na ojcostwo Kraków – 100% pewny wynik

Wynik badania DNA na ojcostwo może mieć ogromny wpływ na Twoje dalsze życie i decyzje. Ważne więc, żeby był pewny i jednoznacznie potwierdzał lub wykluczał ojcostwo. Jak Geneticus zapewnia w 100% wiarygodny rezultat?

24 markery genetyczne – dzięki analizie tylu charakterystycznych miejsc na DNA wystarczy udział ojca i dziecka, żeby wydać wynik zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Chodzi o taki wynik, który potwierdza ojcostwo z prawdopodobieństwem powyżej 99,9999% i wyklucza je z prawdopodobieństwem 100%.

Udział w kontrolach zewnętrznych i uzyskane certyfikaty – uczestnictwo w kontrolach i uzyskanie certyfikatów (przede wszystkim Gednap i ISFG) to potwierdzenie niezależności w działaniu i wysokiej jakości przeprowadzanych analiz. Zobacz certyfikaty laboratorium…

Możliwość umieszczenia danych uczestników na wyniku – dzięki czemu będzie on dla sądu czy np. matki dziecka bardziej wiarygodny. Oczywiście badanie możesz zlecić też anonimowo, jednak tanie laboratoria zwykle nie dają w ogóle możliwości wyboru. Poczytaj, dlaczego test na ojcostwo bez danych osobowych ma niższą wartość dowodową…

Doświadczenie w wykonywaniu badań DNA – znalazłeś tańszy test na ojcostwo w Krakowie? Sprawdź, czy jest wykonywane przez pośrednika i w laboratorium analitycznym, które nie ma odpowiedniego doświadczenia. Geneticus jest laboratorium doświadczonym i specjalizującym się właśnie w genetyce, co gwarantuje pewność.

Profile DNA na wyniku – nazywane potocznie „genetycznymi odciskami palca”, ponieważ dla każdej osoby są unikalne. Jeśli znajdują się na wyniku, masz dowód, że badanie w ogóle się odbyło.

Pamiętaj! Jeżeli wykonasz test ojcostwa w Krakowie w Geneticus, nigdy nie będzie konieczności powtarzania go. Zdarza się, że pacjenci robiący u nas badanie wykonują je już w życiu drugi raz – wcześniejszy wynik testu z niepewnego laboratorium nie jest dla nich wiarygodny.

Jak i gdzie zrobić test na ojcostwo w Krakowie? [ADRESY]

Test na ojcostwo w Krakowie zrobisz w przychodni blisko miejsca zamieszkania. Skontaktuj się z konsultantem medycznym (telefonicznie, na czasie lub mailowo) i umów się na badanie w Krakowie.

Czy test na ojcostwo można zrobić w domu?

Test na ojcostwo w Krakowie zrobisz nawet ze swojego domu. Nie musisz ponadto martwić się o dyskrecję – masz ja zapewnioną w 100%.

Poczytaj więcej: Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Testy na ojcostwo Kraków – jak zrobić krok po kroku?

   1. Zamów pod dowolny adres zestaw do badania –bezpłatna dostawa w 24 h.
   2. Pobierz próbki – wymazy z policzka lub np. smoczek, szczoteczkę do zębów, włosy.
   3. Odeślij próbki bezpłatnym kurierem, pocztą (w zestawie znajdziesz opłaconą kopertę), bądź zanieś do najbliższego punktu Access Point.
   4. Odbierz wynik on-line i/lub listownie.

Ile kosztuje badanie na ojcostwo w Krakowie?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje badanie na ojcostwo, odwiedź nasz >> CENNIK <<. Oferujemy jedne z najtańszych badań na rynku – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę doświadczenie, certyfikaty i wysoką jakość analiz. Najtańsze badanie z danymi osobowymi!

Jakie próbki nadają się do badania na ojcostwo?

Test ojcostwa w Krakowie można zrobić na podstawie wymazów z wewnętrznej strony policzka lub takich próbek dyskretnych, jak np. kubek, smoczek, szczoteczka do zębów, włosy, niedopałek papierosa i wiele innych. Pamiętaj! Wszystkie próbki są tak samo pewne.


opinieopinie

4.9/5 - (25 głosów / głosy)
4.9/5 - (25 głosów / głosy)

 

Data publikacji: , Aktualizacja: