Badania DNA Poznań – gdzie zrobić badania DNA w Poznaniu?

Badania DNA w Poznaniu? Możesz zrobić je w Geneticus. Wykonujemy testy ojcostwa, testy zdrady i identyfikację osobniczą. Aby przeprowadzić badania DNA na ojcostwo wystarczy, że zamówisz zestaw do pobrania próbek. Możemy dostarczyć go do Ciebie do paczkomatu, pocztą, kurierem lub do punktu Access Point. Masz również możliwość zrealizowania badań DNA w Poznaniu w przychodni.

A jakie próbki nadają się do badania ojcostwa? Zarówno wymazy z policzka, jak i materiały dyskretne, np. smoczek, włosy z cebulkami czy szczoteczka do zębów. Co ważne: w Geneticus test na ojcostwo zrealizujesz bez pisemnej zgody matki dziecka. Twój wynik może być anonimowy lub mogą znaleźć się na nim dane badanych osób, co zwiększy wiarygodność np. dla sądu. Masz gwarancję całkowitej dyskrecji.

Badania DNA Poznań – tego dowiesz się z artykułu:

Jakie badania DNA można zrobić w Poznaniu?

Badania DNA Poznań – co znajduje się w ofercie Geneticus?

  • Test na ojcostwo – może być zrealizowany bez udziału matki i bez jej pisemnej zgody, ponieważ dzięki analizie 24 markerów DNA wynik będzie pewny. Do badania można też przekazać dowolne próbki.
  • Test zdrady – jest badaniem pozwalającym sprawdzić, czy na danym przedmiocie (np. bieliźnie) znajduje się sperma.
  • Identyfikacja osobnicza – dzięki temu badaniu można ustalić tożsamość, np. ofiary wypadku.

Dlaczego badania DNA w Geneticus są pewne?

Tylko 100% pewny test na ojcostwo da Ci spokój i pomoże podjąć odpowiednie decyzje. W Geneticus masz gwarancję wiarygodnego wyniku. Dlaczego?

⇒ Doświadczenie w genetyce – testy na ojcostwo są bardzo popularne, więc „jak grzyby po deszczu” powstają nowe firmy, które je wykonują. Niestety najczęściej są to pośrednicy, którzy nie mają doświadczenia w badaniach DNA. Warto wybrać takie laboratorium, które specjalizuje się właśnie w genetyce, jak Geneticus.

⇒ Dane osobowe na wyniku – na wyniku badania ojcostwa wykonanego w Geneticus mogą zostać umieszczone dane osób badanych. Niewiele firm daje możliwość podania danych, a warto pamiętać, że wynik z danymi będzie wiarygodniejszy np. w sądzie.

⇒ Badanie 24 markerów DNA – co pozwala uzyskać jednoznaczny rezultat nawet wtedy, gdy w badaniu nie uczestniczy matka.

⇒Uzyskane certyfikaty – certyfikaty (głównie ISFG i Gednap) pokazują, że laboratorium uczestniczy w kontrolach zewnętrznych. To z kolei zapewnienie o jakości przeprowadzanych analiz.

Ile kosztuje badanie DNA w Poznaniu?

Aby zobaczyć ceny badań DNA w Poznaniu, kliknij: << TEST NA OJCOSTWO CENA >>

Jak i gdzie zrobić badania DNA w Poznaniu?

Badania DNA w Poznaniu wykonać z każdego dowolnego miejsca. Wystarczy, że:

  1. zamówisz telefonicznie lub online zestaw do badania DNA
  2. pobierzesz próbki – wymazy z wewnętrznej strony policzka lub np. włosy czy smoczek
  3. odeślesz próbki na poczcie, bezpłatnym kurierem lub przyniesiesz je do punktu
  4. odebierzesz wynik on-line i/lub na poczcie

100% dyskrecja gwarantowana jest od samego początku. Dowiedz się więcej: Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Chcesz zrealizować badanie DNA w Poznaniu w punkcie stacjonarnym? Napisz albo zadzwoń, a konsultant wszystko dla Ciebie zorganizuje.


opinieopinie

4.7/5 - (3 głosów / głosy)
4.7/5 - (3 głosów / głosy)

 

Data publikacji: , Aktualizacja: