Test na ojcostwo Poznań – gdzie zrobić badania ojcostwa w Poznaniu?

Test na ojcostwo w Poznaniu – 100% pewny i dyskretny, niska cena dla ojca i dziecka

W Poznaniu możesz zrobić pewny test na ojcostwo – z dowolnego miejsca. Jak to zrobić? Wystarczy zamówić zestaw do pobrania próbek, który prześlemy Ci pocztą, kurierem, do punktu Access Point lub do paczkomatu. Test na ojcostwo w Poznaniu można wykonać też w przychodni. Do badania nadają się takie próbki jak wymazy z wewnętrznej strony policzka, włosy z cebulkami, smoczek czy niedopałek papierosa.

Aby wykonać test ojcostwa, nie musisz posiadać pisemnej zgody matki dziecka. Co więcej: na wyniku mogą być umieszczone dane osobowe (co sprawi, że będzie bardziej wiarygodny np. dla prokuratury) lub może być on anonimowy. O Twoją dyskrecję dbamy na każdym etapie.

Test na ojcostwo Poznań – tego dowiesz się z artykułu:

Test na ojcostwo Poznań – 100% pewny wynik

Rezultat testu na ojcostwo bardzo często wpływa na życie osób, które wykonują badanie. Musi być zatem jednoznaczny i w 100% wiarygodny. Pewność i wiarygodność wyniku w Geneticus zapewniają:

⇒ Badanie na podstawie 24 markerów DNA – to pozwala wydać wynik zgodny z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii nawet bez udziału matki w badaniu (test tylko ojca i dziecka).

⇒ Doświadczenie laboratorium w genetyce – Geneticus ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań genetycznych – to nasza specjalizacja. Zanim zlecisz bardzo tanie badanie sprawdź, czy dana firma nie jest pośrednikiem i czy testy nie są zlecane w zwykłych laboratoriach analitycznych bez doświadczenia w badaniach DNA.

⇒ Certyfikaty i udział w kontrolach zewnętrznych – GEDNAP i ISFG to najważniejsze certyfikaty świadczące o wysokiej jakości analiz i niezależności działania. Zobacz certyfikaty laboratorium…

⇒ Dane osobowe mogą być na wyniku – umieszczenie danych osobowych uczestników testu na wyniku powoduje, że jest on bardziej wiarygodny np. dla sądu. Tanie laboratoria oferują przede wszystkim testy anonimowe. Poczytaj, dlaczego test na ojcostwo bez danych osobowych ma niższą wartość dowodową…

⇒ Profile genetyczne na wyniku – każdy ma swój unikalny profil genetyczny. Profile DNA na wyniku dowodzą, że test w ogóle się odbył.

Ważne! Badania wykonanego w Geneticus nie trzeba powtarzać – wynik będzie jednoznaczny. Warto wziąć to pod uwagę – szczególnie dlatego, że coraz częściej zgłaszają się do nas Pacjenci, którzy wcześniej zrobili test w mało pewnym laboratorium i chcą zrobić je raz jeszcze, by rozwiać wątpliwości.

Jak i gdzie zrobić test na ojcostwo w Poznaniu?

Test na ojcostwo w Poznaniu możesz wykonać z każdego miejsca – także z domu. Masz zapewnioną 100% dyskrecję, dlatego bez obaw: nikt niepowołany nie dowie się o badaniu.

Poczytaj więcej: Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Testy na ojcostwo Poznań – 4 proste kroki

  1. Zamówienie zestawu do wykonania testu z bezpłatną dostawą w 24 h – na dowolny adres.
  2. Pobranie próbek – wymazów z policzka bądź próbek dyskretnych, np. maszynki do golenia, smoczka, włosów, szczoteczki do zębów (w zestawie znajdziesz instrukcję).
  3. Odesłanie próbek bezpłatnym kurierem, pocztą lub zaniesienie do najbliższego punktu Access Point.
  4. Odebranie wyniku on-line i/lub listownie.

Chcesz zrobić badanie na ojcostwo w Poznaniu w przychodni? Konsultant znajdzie dla Ciebie punkt pobrania i wszystko zorganizuje: zadzwoń lub napisz.

Ile kosztuje badanie na ojcostwo w Poznaniu?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje badanie na ojcostwo, odwiedź nasz >> CENNIK <<. Oferujemy jedne z najtańszych badań na rynku – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę doświadczenie, certyfikaty i wysoką jakość analiz. Najtańsze badanie z danymi osobowymi!

Jakie próbki nadają się do badania na ojcostwo?

Test ojcostwa w Poznaniu można zrealizować, wykorzystując wymazy z policzka lub próbki dyskretne. Należą do nich np. smoczek, gryzaczek, puszka po napoju, nadgryziony wafelek, włosy z cebulkami, butelka, szklanka czy sztućce. Badania DNA na ojcostwo będą pewne bez względu na to, jaką próbkę wykorzystasz.


opinieopinie

5/5 - (1 głosów / głosy)
5/5 - (1 głosów / głosy)

 

Data publikacji: , Aktualizacja: