Test na ojcostwo Warszawa – gdzie zrobisz badania ojcostwa w Warszawie?

100% pewny i dyskretny test na ojcostwo w Warszawie – niska cena dla ojca i dziecka

Szukasz testu na ojcostwo w Warszawie? Wystarczy, że zamówisz zestaw do wykonania badania: kurierem UPS, pocztą, do paczkomatu czy do punktu odbioru Access Point. Jeśli chcesz, masz także możliwość wykonania badania ojcostwa w Warszawie w przychodni. Próbki do testu to wymazy z policzka lub np. szczoteczka do zębów, smoczek czy włosy.

Aby wykonanie testu ojcostwa było możliwe, pisemna zgoda matki dziecka nie jest potrzebna. Co ważne: wynik może zawierać dane osobowe uczestników, dzięki czemu jest bardziej wiarygodny np. dla sądu. Jeśli chcesz badanie można zrobić też anonimowo. Na każdym etapie zachowana jest 100% dyskrecja.

Test na ojcostwo Warszawa – tego dowiesz się z artykułu:

Test na ojcostwo Warszawa – 100% pewny wynik

Rezultat badania DNA na ojcostwo może wpłynąć na Twoje dalsze życie. Powinien być zatem jednoznaczny i pewny. Jak gwarantujemy w 100% wiarygodny wynik?

⇒ Analiza 24 markerów genetycznych – to powoduje, że matka nie musi uczestniczyć w teście, a rezultat będzie zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

⇒ Certyfikaty i udział w kontrolach zewnętrznych – uzyskanie certyfikatów (przede wszystkim Gednap i ISFG) są potwierdzeniem wysokiej jakości badań i niezależności w działaniu. Zobacz certyfikaty laboratorium…

⇒ Możliwość umieszczenia danych osobowych na wyniku – to sprawi, że będzie on wiarygodniejszy np. dla sądu czy drugiej strony. Bardzo tanie badania ojcostwa są najczęściej realizowane anonimowo. Poczytaj, dlaczego test na ojcostwo bez danych osobowych ma niższą wartość dowodową…

⇒ Doświadczenie w realizacji badań DNA – masz na oku tańsze badanie na ojcostwo w Warszawie? Warto sprawdzić, czy nie wykonuje go pośrednik w laboratorium analitycznym, bez doświadczenia w genetyce. Geneticus posiada natomiast doświadczenie w realizacji testów na ojcostwo, korzysta też ze sprawdzonych odczynników wysokiej jakości.

⇒ Profile genetyczne na wyniku – czyli „genetyczne odciski palca”. Ich obecność na wyniku jest dowodem, że test na ojcostwo został na pewno przeprowadzony.

Pamiętaj! Jeżeli zrobisz test na ojcostwo w Warszawie w Geneticus, nie musisz już go powtarzać. Tymczasem coraz częściej zdarza się, że zgłaszają się do nas Pacjenci, którzy wykonali badania w niepewnym laboratorium, a teraz chcą zrobić je jeszcze raz.

Jak i gdzie zrobić test na ojcostwo w Warszawie?

Test na ojcostwo w Warszawie wykonasz z dowolnego miejsca – także własnego domu. Na każdym etapie badania DNA na ojcostwo zapewniamy 100% dyskrecji. Nie musisz więc martwić się, czy ktoś niepowołany dowie się o teście.

Poczytaj więcej: Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Testy na ojcostwo Warszawa – krok po kroku:

  1. Zamów zestaw do badania na dowolny adres – z bezpłatną dostawą w 24 h.
  2. Pobierz próbki – wymazy z policzka lub np. włosy, smoczek, maszynkę do golenia.
  3. Odeślij próbki pocztą (w zestawie znajduje się opłacona koperta), bezpłatnym kurierem lub zanieś do najbliższego punktu Access Point.
  4. Odbierz wynik on-line i/lub listownie.

Chcesz zrealizować test na ojcostwo w Warszawie w przychodni? Konsultant znajdzie dla Ciebie najbliższy punkt – zadzwoń lub napisz!

Ile kosztuje badanie na ojcostwo w Warszawie?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje badanie na ojcostwo, odwiedź nasz >> CENNIK <<. Oferujemy jedne z najtańszych badań na rynku – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę doświadczenie, certyfikaty i wysoką jakość analiz. Najtańsze badanie z danymi osobowymi!

Jakie próbki nadają się do badania na ojcostwo?

Test na ojcostwo w Warszawie możesz wykonać, wykorzystując dowolne próbki. Mogą to być wymazy z policzka, a także takie próbki dyskretne jak guma do żucia, słomka z napoju, chusteczka z katarem, gryzak, puszka czy butelka po napoju i wiele innych. Co ważne: wszystkie próbki są tak samo pewne.


opinieopinie

5/5 - (2 głosów / głosy)
5/5 - (2 głosów / głosy)

 

Data publikacji: , Aktualizacja: