Badania DNA Wrocław – gdzie zrobić badania DNA we Wrocławiu?

Badania DNA we Wrocławiu? Możesz zrobić je w Geneticus. Do wyboru masz testy ojcostwa, badania w kierunku identyfikacji osobniczej i test zdrady. Żeby wykonać badania DNA na ojcostwo, wystarczy zamówić do paczkomatu, pocztą, kurierem lub do punktu Access Point specjalny zestaw pobraniowy. Badanie DNA we Wrocławiu da się zrealizować także w punkcie pobrań.

Taki test można zrobić na podstawie wymazów z policzka lub takich próbek jak włosy z cebulkami, kubek, smoczek, sztućce i wiele innych. Do wykonania badania ojcostwa w Geneticus nie trzeba posiadać pisemnej zgody matki dziecka. Wynik może być anonimowy lub mogą znaleźć się na nim się dane osobowe badanych, co zwiększy wiarygodność rezultatu. Gwarancja 100% dyskrecji.

Badania DNA Wrocław – tego dowiesz się z artykułu:

Jakie badania DNA można zrobić we Wrocławiu?

Badania DNA Wrocław – co znajdziesz w ofercie Geneticus?

  • Testy na ojcostwo – które mogą być wykonywane bez uczestnictwa matki, ponieważ analiza 24 markerów DNA umożliwia wydanie pewnego wyniku nawet przy badaniu ojca i dziecka. Dodatkowo analizowane mogą być dowolne próbki, również takie jak smoczek czy szklanka.
  • Test zdrady – pozwala sprawdzić, czy na próbce (np. bielizna) jest obecne nasienie. Potem można porównać je z inną próbką.
  • Identyfikacja osób – badanie pozwalające ustalić tożsamość danej osoby, np. ofiary wypadku.

Dlaczego badania DNA w Geneticus są pewne?

W Geneticus zrobisz 100% pewne badania na ojcostwo. Wiarygodność i pewność wyniku są zapewnione przez:

⇒ Dane osobowe na wyniku – na rezultacie badania ojcostwa realizowanego w Geneticus mogą znaleźć się dane osobowe badanych osób. Taki wynik będzie bardziej wiarygodny np. dla matki dziecka czy prokuratora.

⇒ Doświadczenie w genetyce – na rynku pojawiają się coraz to nowe firmy oferujące testy na ojcostwo. Najczęściej są one pośrednikami, a badania wykonywane są w zwyczajnych laboratoriach analitycznych bez doświadczenia, sprzętu czy odczynników. Geneticus posiada wiele lat doświadczenia w badaniach DNA, korzysta z nowoczesnych rozwiązań.

⇒ Badanie 24 markerów DNA – badanie takiej liczby markerów (charakterystycznych miejsca na DNA) pozwala wydać jednoznaczny wynik przy badaniu ojca i dziecka (bez udziału matki).

⇒ Uzyskanie certyfikaty – udział w badaniach biegłości i uzyskane certyfikaty (przede wszystkim ISFG czy Gednap) są gwarancją jakości, niezależności w pracy i działań w zgodzie z międzynarodowymi standardami.

Ile kosztuje badanie DNA we Wrocławiu?

Żeby poznać koszt badań DNA we Wrocławiu, sprawdź link << TEST NA OJCOSTWO CENA >>

Jak i gdzie zrobić badania DNA we Wrocławiu?

Badania DNA we Wrocławiu możesz zrealizować z dowolnego miejsca. Co zrobić krok po kroku? Wystarczy:

  1. przez internet lub telefon zamówić zestaw do badania DNA
  2. pobrać próbki od każdej badanej osoby – wymazy z wewnętrznej strony policzka lub np. szczoteczkę do zębów, włosy, gumę do żucia
  3. wysłać pobrane próbki pocztą w opłaconej kopercie, bezpłatnym kurierem lub przynieść do najbliższego punktu
  4. odebrać wynik on-line i/lub na poczcie

Gwarancja 100% dyskrecji. Dowiedz się więcej: Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Chcesz zrobić badanie DNA we Wrocławiu w punkcie pobrań? Wszystko zorganizuje dla Ciebie konsultant – skontaktuj się z nim!


opinieopinie

5/5 - (1 głosów / głosy)
5/5 - (1 głosów / głosy)

 

Data publikacji: , Aktualizacja: