Czy warto robić test na ojcostwo podczas koronawirusa?

Obecnie wielu z nas staje przed licznymi dylematami – codzienne życie całego świata zmieniło się diametralnie. Zastanawiasz się, czy warto robić test na ojcostwo podczas koronawirusa czy może zaczekać? Odpowiedź jest prosta: testy na ojcostwo możesz nadal wykonywać bezpiecznie dla siebie i Twojej rodziny. Wynik badania pozwoli Ci ponadto pozbyć się wątpliwości i uzyskać pewność – pozbędziesz się więc stresu i nerwów związanych z niepewnością.

Tego dowiesz się z artykułu:

Czy warto robić test na ojcostwo podczas koronawirusa?

Test na ojcostwo to badanie, które tak naprawdę warto zrobić jak najszybciej po pojawieniu się wątpliwości. Jego wynik pozwala uzyskać jednoznaczną informację – potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa.

Wykonując teraz badanie ojcostwa, zmniejszysz stres – stres związany z niepewnością co do ojcostwa potrafi skutecznie uprzykrzać życie. W obecnej sytuacji warto zadbać o to, aby tych stresujących czynników było jak najmniej. Uzyskać pewność możesz nawet bez względu na koronawirusa.

Być może masz teraz również więcej czasu do wykonania badania czy łatwiej zebrać Ci próbki od dzieci, ponieważ częściej są z Tobą. Pamiętaj, że do badania ojcostwa możesz wykorzystać takie próbki jak chusteczka z katarem, smoczek czy butelka!

Jak zrobić test na ojcostwo bezpiecznie?

Wykonanie testu na ojcostwo nie wymaga wizyty w przychodni. Wiarygodne i jednoznaczne badanie zrobisz bez wychodzenia z domu – minimalizując jakiekolwiek ryzyko zakażenia.

W Geneticus monitorujemy aktualną sytuację i stosujemy się do procedur bezpieczeństwa i wszelkich wytycznych. Dbamy o bezpieczeństwo Pacjentów, dlatego nie masz się czego obawiać.

  • Zamów zestaw do domu lub do paczkomatu bezkontaktowo – zestaw do samodzielnego pobrania próbek zamówisz online, telefonicznie, na czacie lub mailowo. Zostanie wysłany do Ciebie bez opóźnień i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Próbki odsyłasz następnie pocztą lub darmowym kurierem.
  • Zrób badanie bez zamawiania zestawu – wystarczy zebrać próbki od ojca i dzieci (próbki dyskretne np. smoczek lub wymazy pobrane na zwykłe patyczki kosmetyczne), każdą zapakować do czystej papierowej koperty i opisać. Do próbek dołóż wydrukowany z naszej strony formularz i wyślij darmowym kurierem.

To może Cię zainteresować: Ochrona przed koronawirusem – w jaki sposób ją zapewniamy?

Data publikacji: , Aktualizacja: