Tanie badanie DNA na ojcostwo

Szybko, pewnie i dyskretnie – 100% pewny wynik

Chcesz zrobić tanie badanie DNA na ojcostwo? Bardzo dobrze trafiłeś. Geneticus łączy w sobie niewygórowaną cenę badania genetycznego z najwyższą jakością analiz i wiarygodnością wyniku. Badania DNA na ojcostwo w Geneticus to pewny rezultat na 24 markerach DNA, dzięki czemu wystarczy pobrać próbki od dziecka i ojca. Rezultat badania jest w 100% pewny – jednoznacznie wyklucza lub potwierdza ojcostwo. Na każdym etapie badania masz ponadto zagwarantowaną całkowitą dyskrecję.

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak zrobić tanie badanie DNA na ojcostwo?

Zestaw do pobrania próbek można zamówić na dowolny adres, np. domowy, zakładu pracy czy zaufanej osoby. Wysyłamy go kurierem, pocztą lub do paczkomatu – również w formie dyskretnej, czyli bez danych i pieczątek laboratorium na kopercie. Dzięki temu osoby trzecie nie domyślą się co zawiera koperta.

Próbki do testu DNA na ojcostwo pobiera się łatwo i szybko – mogą to być wymazy z policzka lub próbki dyskretne, np. smoczek, maszynka do golenia czy włosy z cebulkami. Pobrane próbki z dokumentami wystarczy spakować do opłaconej koperty zwrotnej i przesłać pocztą lub zamówić bezpłatnego kuriera.

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, test ojcostwa
test na ojcostwo, testy na ojcostwo, test ojcostwa

Ile kosztuje tanie badanie DNA na ojcostwo?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje badanie na ojcostwo, odwiedź nasz >> CENNIK <<. Oferujemy jedne z najtańszych badań na rynku – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę doświadczenie, certyfikaty i wysoką jakość analiz. Najtańsze badanie z danymi osobowymi!

Dlaczego warto zrobić tanie badanie DNA na ojcostwo w Geneticus?

  • Pewny wynik – badanie aż 24 markerów DNA daje pewny rezultat i pozwala zrobić test na ojcostwo bez udziału matki! Laboratorium posiada certyfikaty i wieloletnie doświadczenie w badaniach DNA, ponadto działa na najwyższej jakości odczynnikach.
  • Możliwość umieszczenia danych uczestników testu na wyniku (ojca i dziecka) na wyniku – co znacznie zwiększa wiarygodność wyniku, Dlaczego test na ojcostwo bez danych osobowych ma niższą wartość dowodową, przeczytasz tutaj…
  • Wysyłka zestawu w 24 h w dniu roboczym.
  • Wygoda: bezpłatny kurier/paczkomat – bezpłatna wysyłka zestawu na dowolny adres.
  • 100% dyskrecja – gwarancja dyskrecji na każdym etapie, możliwość wykonania badania anonimowego, dyskretna wysyłka.
  • Płatność w dwóch ratach – najpierw zamów zestaw, a za analizę do testu na ojcostwo możesz zapłacić dopiero, gdy kurier odbierze od Ciebie próbki!
  • Pomoc i wsparcie 7 dni w tygodniu – również w weekendy i święta.

Jak wygląda wynik badania na ojcostwo?

Wynik badania na ojcostwo jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo mężczyzny względem badanego dziecka i jest w języku polskim. Na rezultacie przedstawione są profile genetyczne badanych osób (są one dowodem wykonania badania), rezultat analizy statystycznej, słowną interpretację oraz pieczątki i podpisy osób wykonujących i zatwierdzających test wraz z numerem uprawień. Zobacz wynik badania

Interpretacja wyniku potwierdzającego ojcostwo:

„Prawdopodobieństwo biologicznego ojcostwa wynosi powyżej 99,9999%,w związku z tym ojcostwo badanego domniemanego ojca w stosunku do badanego dziecka zostało praktycznie potwierdzone.”

Interpretacja wyniku wykluczającego ojcostwa:

„Biologiczne ojcostwo badanego domniemanego ojca wobec badanego dziecka zostało w 100% wykluczone.”


Więcej informacji:

Zapytaj nas o badanie ojcostwa

Bezpłatne konsultacje

img
Data publikacji: , Aktualizacja: