Jaki jest koszt testu DNA? Sprawdź

Chcesz wiedzieć, jaki jest koszt testu DNA na ojcostwo? W internecie można znaleźć testy już od 500 złotych. Czy jednak tak niska cena testu DNA idzie w parze z pewnym wynikiem? Czym najlepiej kierować się przy wyborze badania DNA na ojcostwo? Czy bardzo tani test na ojcostwo jest tak samo pewny jak ten droższy? Sprawdź!

Testy DNA cena – tego dowiesz się z artykułu:

Co wpływa na koszt testu DNA?

Koszt testu DNA na ojcostwo jest zależny od różnych czynników, z czego mało kto zdaje sobie sprawę. Co jest najważniejsze przy wyborze badania na ojcostwo?

  • Doświadczenie w badaniach DNA – Geneticus specjalizuje się w badaniach genetycznych, posiada odpowiedni sprzęt i wysokiej jakości odczynniki. Tanie firmy bardzo często są tylko pośrednikiem, a ich badania ojcostwa wykonywane są w zwykłych laboratoriach analitycznych.

Ważne! Jeśli wybierzesz wiarygodne laboratorium, swojego badania ojcostwa nie musisz nigdy powtarzać

  • Udział w kontrolach zewnętrznych i uzyskane certyfikaty – takie certyfikaty jak GEDNAP czy ISFG świadczą o niezależności w działaniu i wysokiej jakości analiz w danym laboratorium.
  • Dyskrecja i wdrożone procedury bezpieczeństwa – dla Geneticus dyskrecja jest priorytetem, dlatego wdrożyliśmy wiele procedur (m.in. tylko kontakt zwrotny na dane zostawione w formularzu zlecenia). Możesz również zamówić test ojcostwa w przesyłce dyskretnej.
  • Badanie 24 markerów DNA – analiza takiej liczby markerów genetycznych pozwala na wydanie jednoznacznego rezultatu nawet przy badaniu bez matki. Wydajemy wyniki zgodne z zalecaniem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
  • Możliwość umieszczenia danych osobowych na wyniku – co sprawia, że wynik jest bardziej wiarygodny dla drugiej strony, prokuratury czy sądu.

Wyobraź sobie, że robisz anonimowe badanie ojcostwa, a dostajesz wynik wykluczający. Na pewno chciałbyś coś z nim zrobić, np. wykorzystać w sądzie. Ale badanie bez danych osobowych będzie mniej wiarygodne.

Testy DNA cena – jaka jest?

W Geneticus cena testu DNA na ojcostwo jest niska, biorąc pod uwagę wysoką jakość, doświadczenie w genetyce i certyfikaty laboratorium. Pewne badanie na ojcostwo zrobisz już za 737 zł.

Pełny cennik znajdziesz tutaj: TEST NA OJCOSTWO CENA

Jak zrobić test DNA na ojcostwo?

Wystarczy:

  1. Zamówić test DNA ojcostwa na czacie, telefonicznie lub online.
  2. Pobrać próbki od badanych osób i wypełnić formularz zlecenia badania.
  3. Odesłać próbki bezpłatnym kurierem, przynieść do punktu lub wysłać pocztą.
  4. Odebrać wynik testu DNA na ojcostwo – będzie dostępny online lub pocztą.

Testy DNA cena i nie tylko – poczytaj więcej:

Data publikacji: , Aktualizacja: