Test na ojcostwo Wrocław – gdzie zrobić badania ojcostwa we Wrocławiu?

Test na ojcostwo we Wrocławiu dla ojca i dziecka – 100% dyskrecja i pewność

Szukasz testu na ojcostwo we Wrocławiu? Możesz zrobić go z dowolnego miejsca – zamawiając zestaw do pobrania próbek. Dostarczymy Ci go do paczkomatu, kurierem, do punktu Access Point lub pocztą. Badania na ojcostwo we Wrocławiu zrobisz także w punkcie pobrań. Do testu nadają się zarówno wymazy z wewnętrznej stronie policzka, jak i próbki dyskretne (np. szczoteczka do zębów, kubek, sztućce, słomka, włosy czy smoczek).

Żeby realizacja testu ojcostwa była możliwa, nie jest konieczna pisemna zgoda matki dziecka. Wynik może być anonimowy lub z danymi osobowymi (wtedy będzie bardziej wiarygodny np. dla sądu). Masz gwarancję 100% dyskrecji.

Test na ojcostwo Wrocław – tego dowiesz się z artykułu:

Test na ojcostwo Wrocław – 100% pewny wynik

Rezultat badania DNA na ojcostwo ma ogromny wpływ na życie i dalsze decyzje. Z tego powodu niezwykle ważne, aby był wiarygodny i jednoznaczny. W Geneticus gwarantujemy właśnie taki wynik – w jaki sposób?

Test na 24 markerach genetycznych – dzięki czemu pewny rezultat, zgodny z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii, można uzyskać przy badaniu dziecka i ojca (badanie bez uczestnictwa matki).

Udział w badaniach biegłości i certyfikaty – udział w zewnętrznych kontrolach i uzyskanie certyfikatów (przede wszystkim Gednap i ISFG) to potwierdzenie, że laboratorium działa niezależnie, a badania są wysokiej jakości. Zobacz certyfikaty laboratorium…

Dane osobowe mogą znaleźć się na wyniku – dzięki czemu będzie on bardziej wiarygodny np. dla sądu czy matki dziecka. Najtańsze testy na ojcostwo najczęściej zawsze są anonimowe. Poczytaj, dlaczego test na ojcostwo bez danych osobowych ma niższą wartość dowodową…

Doświadczenie w wykonywaniu badań DNA – widziałeś tańsze badanie ojcostwa w Warszawie? Najpierw sprawdź, czy nie jest realizowane w laboratorium analitycznym przez pośredników. Brak doświadczenia w genetyce, brak certyfikatów czy odczynniki „domowej roboty” obniżają pewność. Robiąc test w Geneticus, masz pewność, że wykonujesz go w doświadczonym laboratorium specjalizującym się w badaniach DNA.

Profile genetyczne na rezultacie – potocznie nazywa się je „genetycznymi odciskami palca”. Jeśli znajdują się na wyniku, masz pewność, że badanie się odbyło.

Pamiętaj! Jeżeli wykonujesz test na ojcostwo we Wrocławiu w Geneticus, wynik będzie ważny całe Twoje życie. Tymczasem coraz częściej zgłaszają się do nas Pacjenci, którzy chcą zrobić badanie raz jeszcze – ponieważ wcześniej wykonali je w niepewnym laboratorium i wciąż mają wątpliwości.

Jak i gdzie zrobić test na ojcostwo we Wrocławiu?

Test na ojcostwo we Wrocławiu zrealizujesz nawet z własnego domu. Co ważne: zawsze masz zapewnioną dyskrecję, dlatego o badaniu nie dowie się nikt niepowołany.

Poczytaj więcej: Dyskretny test ojcostwa – gwarancja 100% dyskrecji

Testy na ojcostwo Wrocław. Jak go zrobić krok po kroku?

  1. Zamówienie zestawu do pobrania próbek na dowolny adres – bezpłatna przesyłka w 24 h.
  2. Pobranie próbek – mogą to być albo wymazy z policzka, albo np. smoczek, szczoteczka do zębów, sztućce czy niedopałek papierosa.
  3. Odesłanie próbek pocztą (w zestawie znajdziesz opłaconą kopertę zwrotną), bezpłatnym kurierem lub zaniesienie do punktu Access Point, który jest najbliżej Ciebie.
  4. Odbiór wyniku on-line i/lub listownie.

Test na ojcostwo we Wrocławiu w placówce? Aby wykonać badanie w przychodni, skontaktuj się z konsultantem, który wszystko dla Ciebie zorganizuje.

Ile kosztuje badanie na ojcostwo we Wrocławiu?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje badanie na ojcostwo, odwiedź nasz >> CENNIK <<. Oferujemy jedne z najtańszych badań na rynku – szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę doświadczenie, certyfikaty i wysoką jakość analiz. Najtańsze badanie z danymi osobowymi!

Jakie próbki nadają się do badania na ojcostwo?

Badanie ojcostwa we Wrocławiu wykonasz na podstawie dowolnych próbek – takich, jakie najłatwiej Ci zebrać. Wielu Pacjentów przekazuje wymazy z policzka, jednak możesz zrobić test na próbkach dyskretnych. Są to np. smoczek, szklanka, sztućce, guma do żucia, gryzak, chusteczka z katarem i wiele innych. Bez względu na rodzaj próbki uzyskasz pewny wynik.


opinieopinie

Oceń

 

Data publikacji: , Aktualizacja: