Test na ojcostwo podczas kwarantanny

Test na ojcostwo podczas kwarantanny? Jest to możliwe! Warto jedynie wiedzieć, jak to zorganizować i jakie akcesoria są niezbędne do tego, aby móc uzyskać rzetelny wynik. Warto wykorzystać czas, który przeznaczony jest na samoizolacje. Zwłaszcza, wtedy gdy dysponuje się próbkami genetycznymi lub przebywa się z dzieckiem w jednym domu. Wtedy wykonanie takiego badania jest jeszcze łatwiejsze. Wszystko załatwić można za pośrednictwem internetu.

Czy można zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?
Jak zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?
Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo na kwarantannie?
Jak długo czeka się na wynik testu na ojcostwo na kwarantannie?

Czy można zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?

Jak najbardziej. To właśnie dlatego warto wykorzystać ten czas w praktyczny sposób. Test DNA na ojcostwo można wybrać sobie w internecie i opłacić wybraną przez siebie usługę, która wydaje się najlepsza. Dzięki temu przy okazji można przejrzeć oferty wielu miejsc i zdecydować się na tą, która wydaje się najlepsza.

Jak zrobić test na ojcostwo na kwarantannie?

Oczywiście, że tak. Wręcz wskazane jest to, aby wykorzystać ten czas. Całe badanie DNA można załatwić w sposób bezpieczny i bez kontaktowy. Można na przykład zamówić do domu kuriera, który dostarczy zestaw do pobrania materiału genetycznego, a potem poprosić go o przyjazd jeszcze raz, aby to odebrał, albo pobrać materiał samemu w formie tak zwanych próbek dyskretnych. Co to może być? Na przykład smoczek, maszynka do golenia czy, chociażby niedopałek papierosa. Próbkę warto zabezpieczyć i przekazać kurierowi.

Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo na kwarantannie?

Takie same, jak podczas każdego innego badania na ojcostwo. Przede wszystkim mogą to być włosy lub ślina. Sprawdzi się także wymaz z policzka, albo używana szczoteczka do mycia zębów. Wszystko to, co zawiera łatwy do wychwycenia materiał genetyczny. Wliczają się także wspomniane już próbki dyskretne. Przeczytaj: Test na ojcostwo z mikrośladów

Jak długo czeka się na wynik testu na ojcostwo na kwarantannie?

Wszystko zależy od wybranego laboratorium. Niemniej jednak wyniki testu na ojcostwo pojawiają się online i wcale nie trwa to długo. Zazwyczaj około kilku dni do kilku tygodni. Warto mieć to na uwadze, decydując się na taki test genetyczny na ojcostwo.

Data publikacji: , Aktualizacja: